EUR: 29.92
USD: 25.44
Володимир Бондаренко
Ганна Старостенко
Віталій Кличко

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

На території Києва знаходиться 353 автогазозаправних пункти, які розміщені без будь-яких дозвільних документів, у тому числі без декларації про безпеку. Кожен із цих пунктів розташований із грубим порушенням норм безпеки і несе пряму загрозу життю і здоров’ю киян. Незаконні об’єкти підвищеної небезпеки на території міста функціонувати не будуть!

Ганна Старостенко

заступник голови КМДА:

У неділю, 9 квітня, в столиці відбудеться щорічна масова бігова подія – «Київський півмарафон-2017», яка цьогоріч об’єднає в українській столиці 9 тисяч спортсменів із різних куточків світу. Зі стартом півмарафону Київ розпочинає новий сезон масових спортивних заходів, зокрема, вуличних забігів і велопробігів.

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Рішенням Київради від 8 жовтня 2015 року за визначні особисті заслуги у культурному та соціальному розвитку столиці України - міста Києва, активну громадську діяльність було присвоєно звання "Почесний громадянин міста Києва” Ігорю Наумовичу Шамо - українському композитору, автору музики офіційного гімну міста Києва, лауреату Національної премії імені Т. Шевченка. На жаль, Ігоря Наумовича вже 34 роки немає з нами. І нагороду ми сьогодні вручаємо доньці композитора - Тамарі Шамо"