USD: 27.04
EUR: 29.06

Зовсім скоро свої перші рейси зробить річковий трамвайчик

16:37
20.03.2017
Зовсім скоро свої перші рейси зробить річковий трамвайчик

Через два-три тижні в столиці свої перші рейси зробить річковий трамвайчик, якого спеціально мають запустити до Євробачення-2017. Про це в ефірі телеканалу Еспресо розповів депутат фракції «Солідарність» у Київраді Олег Петровець. За його словами, курсуватиме річковий транспорт з Поштової площі до Микільської Слобідки. Після проведення пісенного конкурсу попередньо планується додати ще одну локацію відправлення: Оболонська набережна - Микільська Слобідка.

До Євробачення, на окрузі, де відбудеться конкурс, значно покращать благоустрій території. Зокрема, відновлять асфальтове покриття, озеленять район, демонтують незаконні МАФи, реконструюють вихід станції метро «Лівобережна».

За словами депутата, в рамках підготовки до проведення пісенного конкурсу місто зобов’язалося виділити з власного бюджету в загальнодержавний 200 мільйонів гривень. І це зобов’язання на даний момент повністю виконане.

- Крім того, власним коштом Київ готує також міську інфраструктуру. На це з міського бюджету буде витрачено близько 1,2 мільярди гривень. Дані кошти передбачені Програмою соціального та економічного розвитку Києва на 2017 рік. Тому ремонтні роботи в будь-якому разі проводились би, проте «Євробачення» стало для цього хорошим стимулом, – зазначив Олег Петровець.

Нагадаємо, туристи зможуть відвідувати Річковий вокзал безкоштовно.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця  підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram!

280
Володимир Бондаренко
Ганна Старостенко
Віталій Кличко

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Ми не допустимо зупинки метрополітену, оскільки це підприємство стратегічного значення для Києва. Ми розуміємо, що боргові зобов’язання у міста є, але перш ніж сплачувати 2 млрд грн з кишень киян, ми маємо чітко розібратися в законності або не законності відповідної додаткової угоди. Це принципова позиція міста.

Ганна Старостенко

заступник голови КМДА:

У Києві буде нова зручна та модернізована система прийому дітей у дитсадочки, що значно спрощує процедуру зарахування до них та унеможливлює суб’єктивне втручання будь-кого поза системою. Нова автоматизована черга передбачає самостійне налаштування персонального кабінету та внесення змін без втручання адміністратора, тому батьки мають відповідально поставитись до влаштування дітей у дитсадки і в термін до 1 квітня пройти перереєстрацію на новій платформі

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Ми вкладаємо гроші в ремонт доріг, працюємо 24 години на добу. Але не можемо зробити все одномоментно, бо кошти в дороги й інфраструктуру не вкладалися десятками років, об’єкти руйнувалися, тому перебувають у такому поганому стані. Можу сказати, що минулого року ми зробили капітальний ремонт дорожнього покриття на 84-ох вулицях. Цього року плануємо відремонтувати понад 100 доріг

Арешт рахунків метрополітену - диверсія проти України
 28 вересня 2016 року Господарським судом міста Києва було прийнято рішення, яким позовні вимоги ТОВ «Укррослізинг» було частково задоволено та стягнуто з КП «Київський метрополітен»...