USD: 27.04
EUR: 29.06

Жінки, які не знали, що роблять «чоловічі справи»

17:30
07.03.2017
Жінки, які не знали, що роблять «чоловічі справи»

Фондом імені Гайнріха Бьолля було випущено серію постерів , що зазначають на скільки важливу роль у розвитку світу зіграли жінки, які на той момент не знали, що роблять так звані суто «чоловічі справи».

Вже з 3 квітня 2008 року у Києві розпочало свою роботу Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля. До пріоритетів роботи фонду належить сприяння демократії, статева рівність, гендерна демократія та захист прав людини.

Кияни підтримують такий розвиток українського суспільства та приймають з повагою цінності європейської спільноти щодо прав людини та їх різноманіття. Але мінлива буденність все ж нагадує про присутність консервативних поглядів.

А саме, не дотримується повна рівновага у правах жінок та чоловіків. У світі відомо багато конфузних та доволі дивних обмежень прав жінок. Наприклад, у Саудівській Аравії жінка все ще не може голосувати, у Ємені жінка не може покидати дім без дозволу чоловіка, а у Індії правила дорожньої безпеки не відносяться до жінок.

І, перед весняним святом 8 березня, можна зазначити, що жінки не тільки гарні, а ще й гідні руйнівники стереотипів.

Нагадаємо, вже є лайфхак для чоловіків на 8 березня.

 

119
Володимир Бондаренко
Ганна Старостенко
Віталій Кличко

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Ми не допустимо зупинки метрополітену, оскільки це підприємство стратегічного значення для Києва. Ми розуміємо, що боргові зобов’язання у міста є, але перш ніж сплачувати 2 млрд грн з кишень киян, ми маємо чітко розібратися в законності або не законності відповідної додаткової угоди. Це принципова позиція міста.

Ганна Старостенко

заступник голови КМДА:

У Києві буде нова зручна та модернізована система прийому дітей у дитсадочки, що значно спрощує процедуру зарахування до них та унеможливлює суб’єктивне втручання будь-кого поза системою. Нова автоматизована черга передбачає самостійне налаштування персонального кабінету та внесення змін без втручання адміністратора, тому батьки мають відповідально поставитись до влаштування дітей у дитсадки і в термін до 1 квітня пройти перереєстрацію на новій платформі

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Ми вкладаємо гроші в ремонт доріг, працюємо 24 години на добу. Але не можемо зробити все одномоментно, бо кошти в дороги й інфраструктуру не вкладалися десятками років, об’єкти руйнувалися, тому перебувають у такому поганому стані. Можу сказати, що минулого року ми зробили капітальний ремонт дорожнього покриття на 84-ох вулицях. Цього року плануємо відремонтувати понад 100 доріг

Вечірній Київ засяяв у романтичних вогнях [відео]
Коли Київ огортають сутінки, він набуває справді дивовижної краси! Місто починає виблискувати вогнями, дихати весною і вабити романтичними прогулянками. Саме таким його показав Drone Grand Tour у відео, знятому за допомогою квадрокоптеру. На відео показаний Майдан Незалежності у всій своїй передвесняній чарівності. ...