USD: 27.04
EUR: 29.06

Євробачення в Києві відкриють рекордною червоною доріжкою

16:00
14.03.2017
Євробачення в Києві відкриють рекордною червоною доріжкою

Київ отримає рекордну червону доріжку на церемонії відкриття Євробачення. Про це повідомив креативний директор "Євробачення-2017" Сергій Проскурня.

Червона доріжка для учасників конкурсу матиме довжину 265 метрів і простягатиметься вздовж Маріїнського палацу до оглядового майданчика.

– Вперше за історію Євробачення червона доріжка буде не сто метрів, навіть не двісті, а двісті шістдесят п'ять​, – зазначив Сергій Проскурня.

Вести трансляцію з червоної доріжки будуть одразу шість ведучих. Їхні імена деякий час залишатимуться інтригою. Але організатори запевняють, що всі ведучі будуть відомими серед телеглядачів і добре знатимуть англійську мову.

Нагадаємо, що оновлену Поштову площу відкриють до Євробачення.

239
Володимир Бондаренко
Ганна Старостенко
Віталій Кличко

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Ми не допустимо зупинки метрополітену, оскільки це підприємство стратегічного значення для Києва. Ми розуміємо, що боргові зобов’язання у міста є, але перш ніж сплачувати 2 млрд грн з кишень киян, ми маємо чітко розібратися в законності або не законності відповідної додаткової угоди. Це принципова позиція міста.

Ганна Старостенко

заступник голови КМДА:

У Києві буде нова зручна та модернізована система прийому дітей у дитсадочки, що значно спрощує процедуру зарахування до них та унеможливлює суб’єктивне втручання будь-кого поза системою. Нова автоматизована черга передбачає самостійне налаштування персонального кабінету та внесення змін без втручання адміністратора, тому батьки мають відповідально поставитись до влаштування дітей у дитсадки і в термін до 1 квітня пройти перереєстрацію на новій платформі

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Ми вкладаємо гроші в ремонт доріг, працюємо 24 години на добу. Але не можемо зробити все одномоментно, бо кошти в дороги й інфраструктуру не вкладалися десятками років, об’єкти руйнувалися, тому перебувають у такому поганому стані. Можу сказати, що минулого року ми зробили капітальний ремонт дорожнього покриття на 84-ох вулицях. Цього року плануємо відремонтувати понад 100 доріг

У квітні стартує 14-та «Французька весна в Україні»
Протягом квітня у столиці триватиме низка подій у рамках 14-ої «Французької весни в Україні», де кияни та гості міста матимуть можливість зануритись у розмаїття французького мистецтва. Про це повідомляють у Департаменті культури КМДА. Так, починаючи вже з 1 квітня 2017 року на Софійській площі французька компанія «Deus Ex Machina» презентує виставу «Галілео». Акробатичні трюки у повітрі на висоті д...