EUR: 29.28
USD: 27.33

Які зарплати отримають українці у новому році

18:29
27.12.2016
Які зарплати отримають українці у новому році

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що всі працюючі українці з 1 січня отримуватимуть щонайменше 3200 грн. Якщо ж несумлінні роботодавці сплачуватимуть своїм працівникам зарплату нижче «мінімалки», то їх покарають. Під час зустрічі з особовим складом Державної пожежно-рятувальної частини № 13, розміщеної у Дніпровському районі столиці, прем’єр зазначив:

- Ми переходимо на виплату нової заробітної плати – від 3200 грн. У четвер віце-прем’єр-міністр Павло Розенко спільно з Міносвіти, Мінохорони здоров’я, Мінсоцполітики, Державною фіскальною службою, Службою праці проведуть український селектор. Ми запросимо туди заступників голів адміністрацій, профспілки для того, щоб нікому було неповадно грати з мінімальною заробітною платою. Для бюджетної сфери в країні є достатньо коштів на виплату заробітної плати і лікарям, і вчителям, і всім іншим бюджетним категоріям.

Також Володимир Борисович звернув увагу на серйозні штрафні санкції, які має законодавство для несумлінних роботодавців. За його словами, якщо під час перевірки на підприємстві стане відомо, що люди працюють цілий робочий день, а оформлені як на неповний день, то це потягне штрафи на сотні тисяч гривень.

- Я вимагаю як Прем’єр-міністр України, щоб людям, які працюють, платили чесну зарплату. У бюджетній сфері ми свої обіцянки з приводу мінімальної зарплати виконаємо на 100 %, і закликаю бізнес підвищити зарплату своїм працівникам. І звертаюсь із проханням: цініть своїх працівників.

Також Володимир Гройсман повідомив, що зараз відбуваються наради у Міністерстві освіти, у Міністерстві охорони здоров’я України, щоб уже за січень лікарі, медики отримували підвищену заробітну плату. Так, вчителям підвищать зарплату на 50, лікарям – на 30 %.

Нагадаємо, працівники ДСНС отримуватимуть з нового року в середньому на 2 тис. грн більше.

1357
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

У мерію запрошують на форум громадських проектів міста Києва
До  29 січня 2017 року триває голосування за проекти, подані мешканцями міста в рамках Бюджету участі. Аби кияни могли краще ознайомитися із проектами 21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії (Хрещатик, 36) відбудеться Форум  громадських проектів міста Києва. Під час Форуму автори презентуватимуть власні прое...