EUR: 29.28
USD: 27.33

Як захистити новорічну красуню від домашнього улюбленця (фото)

12:10
27.12.2016
Як захистити новорічну красуню від домашнього улюбленця (фото)

Готуючись до свята, кожен обирає свій спосіб, як прикрасити оселю: хтось обходиться мінімальними новорічними атрибутами, хтось же цілковито поринає у настрій гірлянд, різноманітних дощиків, карнавальних костюмів та сніговичків.

Мало знайдеться людей, котрі ігнорують прикрашання головної гості наступаючого Року – ялинки. І така краса не залишає байдужими не лише дітей та дорослих, але і братів наших менших, котрі з радістю і з заздрісною наполегливістю намагаються дістатися до яскравих деталей. Результатом такої забави нерідко бувають перевернуті ялини із розтрощеними прикрасами.

Для того, аби у свято ваш пухнастик не став об’єктом сімейного осуду, наше видання зробило підбірку цікавих світлин на тему: «Як захистити святкові атрибути від надмірної цікавості вашого пухнастого друга?».

Нагадаємо, на Головній ялинці країни запалили вогні [фото].

1878
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Печивом і тортиками у Варшаві і Торонто заохочують голосувати за міські проекти
Бюджети участі, або як їх називають у багатьох містах світу - партиципаційні бюджети - приносять місцевій громаді не лише реальну користь, а й гарний настрій. У Варшаві, аби ознайомити містян із проектами, які запропоновано для реалізації, організатори печуть спеціальне печиво. А в Торонто, аби відзначити закінчення року партиципаційних ...