EUR: 29.16
USD: 27.42

Як вигідно купувати житло у столиці?

20:45
05.01.2017
Як вигідно купувати житло у столиці?

Більшість фахівців прийшли до висновку, що вартість якісного житла починається із позначки 20 тис. грн за метр квадратний, тоді як на ринку «первички» безліч пропозицій зі значно нижчими ціновими категоріями. Чому так і що очікувати інвесторам від придбання таких квартир?

Експерти зауважують, що низька вартість свідчить про ряд проблем: з документацією, застарілими технологіями та невигідним розташуванням житлового комплексу.

Радник очільника міста Ігор Ніконов звертає увагу на звичку багатьох забудовників використовувати силікатну цеглу та інші матеріали, які не можуть буди застосовані у будівництві багатоповерхівок.

- Недобросовісний підхід забудовників викликає проблеми у подальшому цільовому використанні житла. Проте, сигналом для покупця має стати саме низька вартість квадратного метра, - зазначив Ніконов.

Тож, порадою для тих, хто хоче вигідно придбати квартиру, - є свідомий виважений підхід до вивчення документації або пошук задовільної альтернативи на ринку «вторички», зазначають фахівці.


Нагадаємо, скільки коштуватиме оренда столичної квартири після Нового року.

965
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Як столична влада допоможе киянам зекономити на опаленні
Вчора керівником апарату КМДА Володимиром Бондаренко було оголошено про початок конкурсу з реалізації заходів енергозбереження у житлових будинках ОСББ та кооперативів. — Цей конкурс починається з 20 січня та буде тривати по 28 лютого. Є ряд номінацій: встановлення будинкових приладів обліку, освітлювальні прилади...