EUR: 29.16
USD: 27.42

Як варто сплачувати ЄСВ у 2017?

14:00
05.01.2017
Як варто сплачувати ЄСВ у 2017?

Новина про зміни у Податковому кодексі облетіла усю країну і не змусила довго очікувати на відповідні наслідки, що виявилися у тотальному закритті ФОП по України, в особливості у містах-мільйонниках.

Так, у листі Державної фіскальної служби № 41658/7/99-99-13-02-01-17 йдеться про те, що підприємці зобов’язані сплачувати ЄСВ незалежно від наявності доходу, при цьому ставка податку буде змінюватися протягом року.

Внесено ряд змін у Закон «Про збір та облік внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Зміни стосуються фізичних осіб-підприємців, котрі обрали спрощену систему оподаткування, а також осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність.

Розмір єдиного внеску для усіх категорій (окрім пільгових) встановлено на рівні 22% бази нарахування єдиного внеску.
Максимальна величина бази нарахування ЄВ для фізичних осіб-підприємців та осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність дорівнює з 1 січня 2017 року – 40000 грн, враховуючи розмір прожиткового мінімуму – 1600 грн.


Нагадаємо, спостерігається різке скорочення підприємців.
 

675
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Як столична влада допоможе киянам зекономити на опаленні
Вчора керівником апарату КМДА Володимиром Бондаренко було оголошено про початок конкурсу з реалізації заходів енергозбереження у житлових будинках ОСББ та кооперативів. — Цей конкурс починається з 20 січня та буде тривати по 28 лютого. Є ряд номінацій: встановлення будинкових приладів обліку, освітлювальні прилади...