EUR: 29.16
USD: 27.42

Як не з'їсти зайвого за новорічним столом

15:05
31.12.2016
Як не з'їсти зайвого за новорічним столом

За словами дієтологів, основною причиною зайвої ваги є не швидкість обміну речовин і не гормональний фон організму, а звичайне переїдання. Про це пише Ліза. Приборкати апетит можна слідуючи наступних порад:
- Стисніть руку в кулак. Саме такий розмір має шлунок. А тепер уявіть, як він розтягується, коли ви переїдайте. Поступово скорочуйте порції їжі, і вже через тиждень почнете з'їдати набагато менше.
- Вибирайте продукти без барвників, консервантів і підсолоджувачів, які тільки стимулюють апетит.
- Не вживайте їжу несвідомо. У телевізора або комп'ютера так з'їдається в кілька разів більше.

Нагадаємо, найкращі новорічні коктейлі для аматорів.

 

160
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Печивом і тортиками у Варшаві і Торонто заохочують голосувати за міські проекти
Бюджети участі, або як їх називають у багатьох містах світу - партиципаційні бюджети - приносять місцевій громаді не лише реальну користь, а й гарний настрій. У Варшаві, аби ознайомити містян із проектами, які запропоновано для реалізації, організатори печуть спеціальне печиво. А в Торонто, аби відзначити закінчення року партиципаційних ...