EUR: 29.16
USD: 27.42

Як кияни замерзаючих лебедів рятували

08:08
08.01.2017
Як кияни замерзаючих лебедів рятували

Нещодавно рятувальники Kiev Animal Rescue Group спільно з dtp.kiev.ua організували операцію по порятунку лебедів на затоці "Верблюд" (Оболонь), де розмістилися 11 лебедів і кілька десятків качок.

Прибувши на місце, рятувальники вирішили перевірити стан здоров'я пташок. Псля цього активісти спустили човна. Лебеді вискочили на берег, і, після розгону, шумно злетіли.

Згодом пташки зможуть або знову повернутися до ополонки, якщо кормова база залишиться настільки приваблива, або полетіти до більш теплого водойму, коли ополонка замерзне остаточно.

Джерело: Kiev Animal Rescue Group

4162
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Печивом і тортиками у Варшаві і Торонто заохочують голосувати за міські проекти
Бюджети участі, або як їх називають у багатьох містах світу - партиципаційні бюджети - приносять місцевій громаді не лише реальну користь, а й гарний настрій. У Варшаві, аби ознайомити містян із проектами, які запропоновано для реалізації, організатори печуть спеціальне печиво. А в Торонто, аби відзначити закінчення року партиципаційних ...