EUR: 29.16
USD: 27.42

Як кияни ставляться до мітингів в громадських місцях

16:31
07.11.2016
Як кияни ставляться до мітингів в громадських місцях

Минулого тижня у Києві було анонсовано кілька мітингів протесту, на яких організатори очікували тисячі людей. І справді, мітингів було чимало і біля Верховної Ради, і на Майдані Незалежності. Активісти навіть перекривали вулицю Хрещатик. "Вечірній Київ" запитав своїх читачів, як вони ставляться до мітингів, в громадських місцях.

Цікаво, що не зважаючи на те, що в соціальних мережах "гуляє" думка, що містяни стомилися від акцій протесту і хочуть їхнього припинення. Мовляв, "жодних більше майданів", то результати опитування свідчать, що найбільше наших читачів - 37% -  нормально ставляться до масових зібрань, якщо мітингувальники не перекривають дороги і порушують громадський порядок; ще 38% - вважають, що це прояв нашої демократії;  11 - абсолютно нейтрально - "вони мені не заважають і ні на що не впливають" - пояснюють вони свою позицію; ще 5% самі беруть активну участь у мітингах;  та ще 9% негативно ставляться, і вважають, що їх слід заборонити.

Нагадаємо, у Києві у суботу знову горіли шини.

286
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.