EUR: 29.28
USD: 27.33

Володимирський ринок готовий обігріти безпритульних взимку

08:30
08.12.2016
Володимирський ринок готовий обігріти безпритульних взимку

Більшість міст, що знаходиться в кліматичній зоні з холодними зимами, намагається в міру власних можливостей допомогти безхатькам  під час морозів.  Для цього влаштують пункти обігріву, де можна зігрітися, скуштувати гарячого чаю чи навіть вмитися в гарячій воді.

В Києві таких пунктів зазвичай діє багато, більшість із них відкриваються, коли стовпчик термометра падає нижче нуля. В цьому році зима прийшла рано: перший сніг випав наприкінці жовтня. Редакція «Вечірки» вирішила провести власне розслідування та відвідати пункт обігріву, розташований на столичному Володимирському ринку.

Своєрідну екскурсію  влаштувала заступник директора підприємства пані Маргарита Могілевич. У пункті обігріву доволі затишно: встановлені прості але охайні лавки та столи, на стінах картина, багато розеток на той випадок, якщо комусь необхідно зарядити телефон, чи включити якісь інший прилад. І головне - у кімнаті дуже чисто.

- Володимирський ринок – одне з найстаріших комунальних підприємств міста Києва. Нам майже 50 років, і за ці часи ми пережили багато, зібрали певний досвід, в тому числі й пов'язаний із наданням допомоги людям взимку. Слід зазначити, що цим питанням ми зазвичай опікуємося завчасно. Скупчення людей завжди викликає ймовірність того, що комусь стане зле, ми маємо бути завжди готові надати будь-яку необхідну допомогу,- розповідає помічник директора КП "Володимирський ринок" Сергій Гребенко.

Цікаво, що пунктами обігріву користуються  не лише безпритульні.  Сюди "заглядають" і змерзлі продавці, праця яких змушує їх постійно перебувати на холоді.

На території ринку розміщено вказівники, що сповіщають про наявність пунктів обігріву.  Кімната обігріву на ринку працює у ті ж години, що й ринок.  Крім того, там завжди є повністю укомплектована аптечка, на той випадок, якщо комусь стане зле. До того ж, на території ринку працює цілодобова аптека, а черговий може викликати швидку.

Слід відмітити, що подібний підхід до організації робочого процес спостерігається на Володимирському ринку в усьому.  Нам показали спеціальні візки для збору снігу, запаси солі для посипання та спеціальні прилади для пресування використаних коробок.

До слова, з 1 грудня 2016 року до 1 квітня 2017 року, у столиці організоване соціальне патрулювання.  На базі районних установ соціального захисту населення та територіальних центрів обслуговування пенсіонерів  діють банки одягу та взуття для бездомних осіб. Також буде наповнений банк одягу у Будинку соціального піклування.

Нагадаємо, що у Києві розгорнуто 105 пунктів обігріву. 

762
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Кияни можуть безплатно отримати "цифровий підпис" під час Форуму громадських проектів
21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії відбудеться Форум учасників громадських проектів міста Києва. Візьме у ньому участь і перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. - Кожен киянин, який бажає проголосувати за громадські проекти, матиме можливість безкоштовно отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП). Для цього з собою потрібно мати: паспорт, ідентифікаційний код та флешку (або інший носій інформації), ...