EUR: 29.16
USD: 27.42

Відсотки по кредиту можна буде перерахувати

14:30
10.01.2017
Відсотки по кредиту можна буде перерахувати

Постанова Верховного Суду України від 14 грудня 2016 року у справі № 6-2315цс16 поставила крапку у питанні можливості банками самостійно змінювати відсоткову ставку по кредиту без попередження і погодження іншої сторони.

Так, боржник вважається повідомленим у потрібному порядку про зміну ставки за кредитним договором лише у тому випадку, коли банківська установа не лише надіслала лист на адресу боржника, проте і довела сам факт отримання повідомлення.

Відтак, нововведення має бути закріплено у відповідних договорах задля уникнення виникнення спірних ситуацій у майбутньому.


Нагадаємо, депутати відмінили дозвіл на перепланування житла.

397
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Як столична влада допоможе киянам зекономити на опаленні
Вчора керівником апарату КМДА Володимиром Бондаренко було оголошено про початок конкурсу з реалізації заходів енергозбереження у житлових будинках ОСББ та кооперативів. — Цей конкурс починається з 20 січня та буде тривати по 28 лютого. Є ряд номінацій: встановлення будинкових приладів обліку, освітлювальні прилади...