EUR: 29.16
USD: 27.42

"Вечірка" запитала своїх читачів, як вони адаптуються до примх погоди

16:05
14.11.2016
"Вечірка" запитала своїх читачів, як вони адаптуються до примх погоди

Ще у суботу кияни тішилися сонцем і золотою осінню. У неділю місто засипало снігом. Комунальники доволі оперативно справилися зі стихією. Але от через такі "американські гірки" чимало містян погано себе почувають. "Вечірка" запитала своїх читачів, як вони адаптуються до примх погоди.

Найбільше наших читачів - 32% - дуже важко переживають, ці перепади з осені у зиму ще 18% - "сидять" на медикаментах; 16% - п'ють глінтвейн, каву, чай - і у них все прекрасно; 12 % аби не підпадати під вплив негоди від негоди читають гарні книги та дивляться цікаве кіно; і 22% - стверджують, що на них погода не впливає.

До слова, синоптики нагадують, що метеовразливим не варто розслаблятися -  найближча ніч буде холодною і морозною. А на вихідні потепління до плюс 6 градусів, які наступного тижня знову перейдуть у невеличкий нічний "мінус".

184
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.