EUR: 29.28
USD: 27.33

В Україні з'явиться електронна грошова національна одиниця

12:05
30.11.2016
В Україні з'явиться електронна грошова національна одиниця

Як повідомила керівник проектів і програм управління стратегії і реформування банківської системи НБУ Юлія Лях, Національний банк України у перспективі може випускати власні електронні гроші.
Попри те, що проект вже стартував, його перші результати можна буде наглядно продемонструвати лише у наступному році.

- На базі Національної платіжної системи «Простір» ми перевіряємо і наразі тестуємо можливість створити інноваційну для нашої країни та гнучку платформу, на базі якої може бути впроваджена електронна грошова одиниця. Це значно підвищить ефективність системі в цілому, - зазначила Юлія Лях.

Нагадаємо, в НБУ пішли на пом'якшення.

133
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Як столична влада допоможе киянам зекономити на опаленні
Вчора керівником апарату КМДА Володимиром Бондаренко було оголошено про початок конкурсу з реалізації заходів енергозбереження у житлових будинках ОСББ та кооперативів. — Цей конкурс починається з 20 січня та буде тривати по 28 лютого. Є ряд номінацій: встановлення будинкових приладів обліку, освітлювальні прилади...