EUR: 29.16
USD: 27.42

В Софії Київській виявлено тисячолітній підпис художника [Відео]

12:42
04.01.2017
В Софії Київській виявлено тисячолітній підпис художника [Відео]

Нещодавно дослідники виявили на стінах Софійського собору в Києві унікальний підпис художника, який малював храмові фрески в середині ХІ століття. Про це повідомляє ТСН.

Історик В’ячеслав Корнієнко розповів журналістам, що це вже другий автограф художника, виявлений на території собору. Напис доволі лаконічний: в ньому живописець звертається до Бога та просить його про допомогу в роботі. «Господи, допоможи рабу своєму Кирияку», - йдеться в зверненні, написаному грецькою мовою. Останній факт яскраво свідчить про залучення іноземних майстрів до процесу побудови та оздоблення собору. 

Нагадаємо, про що писали кияни на стінах Софії. 

462
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Конкурс короткої прози про сучасний Київ і киян
Киян запрошують взяти участь у конкурсі короткої прози «Як тебе не любити…». Головний задум розробників – залучити до участі у конкурсі майстрів малої прози, які можуть показати принади сучасного Києва, розказати історії людей, закоханих у Київ.  На розгляд приймаються раніше не опубліковані короткі оповідання українською мовою про: сучасний Київ та сучасних киян; о...