EUR: 29.16
USD: 27.42

Учасники АТО вимагають легалізувати зброю

13:10
11.01.2017
Учасники АТО вимагають легалізувати зброю

Так, на своїй сторінці у Фейсбук радник міністра внутрішніх справ, голова ГО «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО» Ілля Ківа заявив про необхідність об’єднання ветеранів АТО задля прийняття закону про зберігання та використання зброї цивільними.

- Нас більше 130000, невже ми не зможемо змусити 400 знахабнілих вурдулаків (за рідкісним виключенням) дати можливість законно надати нам можливість захищати наші сім’ї, наших дружин та дітей!!! Ми захищали державу на Сході – ми заслужили своє право! І зобов’язані навести лад у своїй країні, - зазначив Ківа.


Нагадаємо, за перевищення норм необхідної оборони відтепер не каратимуть.
 

136
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

У мерію запрошують на форум громадських проектів міста Києва
До  29 січня 2017 року триває голосування за проекти, подані мешканцями міста в рамках Бюджету участі. Аби кияни могли краще ознайомитися із проектами 21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії (Хрещатик, 36) відбудеться Форум  громадських проектів міста Києва. Під час Форуму автори презентуватимуть власні прое...