EUR: 29.28
USD: 27.33

У центрі столиці відкрився ярмарок громадських проектів [фото, відео]

15:31
11.01.2017

Сьогодні о 11-й години у Колоній залі КМДА відкрився Ярмарок проектів бюджету участі.

Попри  те, що на даному заході було представлено далеко не всі 321 проектів, за які йде голосування, у всіх гостей ярмарку все ж таки склалася певна загальна картина того, як можна покращити життя у нашому місті.

Біля входу вас зустріне вітязь у середньовічному обладунку розповість вам про проведення історичного фестивалю, в другому хлопці  у яскравих футболках повідомлять усім охочим про свої плани організувати курси для навчання пляжних рятівників, а біля сцени дітлахи люб’язно розкажуть гостей про створення школи з інклюзивним навчанням.

Проще кажучи, кожен може знайти той проект, який йому найбільше імпонує. Найбільше проектів, звісно ж, присвячені спорту та освіті.

Загалом, сьогоднішній ярмарок по-суті має важливе значення для просування ідеї громадського бюджету. Про цей зазначив  керуючий справами секретаріату Київради Ігор Хацевич 

— Я би хотів, щоб цей майданчик став майданчиком, де ми будемо вчитися один у одного: як зробити так, що реалізувати свій проект, як зробити так, щоб він став переможцем. І я думаю, що це не останній захід. До 29 січня  ми зробимо як мінімум ще один такий проект для авторів, які не були сьогодні присутні. 

Нагадаємо, як покращити життя у своєму місті за допомогою бюджету участі

254
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Кияни можуть допомогти "засвітити"  29 пішохідних переходів
За статистикою чимало ДТП відбувається з формулюванням "наїзд на пішохода". І часто причиною таких нещасних випадків у місті є погане освітлення пішохідних переходів  і водії не бачать пішоходів вчасно. Володимир Басовський запропонував для реалізації в рамках Бюджету участі проект Сенсорного освітлення 29 пішохідних переходів, який має на меті оснащення пішохідних переходів системою освітлення, що включаються ...