USD: 27.04
EUR: 29.06

У столиці відроджують легендарні "Київські контракти"

14:27
20.03.2017
У столиці відроджують легендарні "Київські контракти"

З 8 квітня у Києві стартує великий столичний ярмарок «Київські контракти».

- «Київські контракти» - це відроджений легендарний ярмарок на Контрактовій площі, що проходив у період з 1798 по 1929 роки. Це особливе місце, яке було овіяне творчістю, духом традицій та вабить киян своєю історією, - зазначають організатори.

На святкуванні будуть представлені найсмачніші гастрономічні новинки від українських виробників, відкриють поживний фуд-корт від знаменитих шеф-кухарів.

Для столичних модниць презентують ексклюзивні стильні аксесуари та подарунки, а також хендмейд товари, які навряд чи знайдеш десь ще.

Для активних людей встановлять інтерактивну зону майстер класів, а для маленьких відвідувачів – зони дитячих розваг та пустощів.

Коли: з 11:00 8 квітня до 19:30 9 квітня.

Де: Спортивна площа, 1.

199
Володимир Бондаренко
Ганна Старостенко
Віталій Кличко

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Ми не допустимо зупинки метрополітену, оскільки це підприємство стратегічного значення для Києва. Ми розуміємо, що боргові зобов’язання у міста є, але перш ніж сплачувати 2 млрд грн з кишень киян, ми маємо чітко розібратися в законності або не законності відповідної додаткової угоди. Це принципова позиція міста.

Ганна Старостенко

заступник голови КМДА:

У Києві буде нова зручна та модернізована система прийому дітей у дитсадочки, що значно спрощує процедуру зарахування до них та унеможливлює суб’єктивне втручання будь-кого поза системою. Нова автоматизована черга передбачає самостійне налаштування персонального кабінету та внесення змін без втручання адміністратора, тому батьки мають відповідально поставитись до влаштування дітей у дитсадки і в термін до 1 квітня пройти перереєстрацію на новій платформі

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Ми вкладаємо гроші в ремонт доріг, працюємо 24 години на добу. Але не можемо зробити все одномоментно, бо кошти в дороги й інфраструктуру не вкладалися десятками років, об’єкти руйнувалися, тому перебувають у такому поганому стані. Можу сказати, що минулого року ми зробили капітальний ремонт дорожнього покриття на 84-ох вулицях. Цього року плануємо відремонтувати понад 100 доріг

Щоб зупинити транспорт, кияни створять живий банер
31 березня, п'ятниця, небайдужі кияни створять живий банер – слово "Вільні". У такий спосіб будуть закликати київську владу та самих містян звільнити місто від засилля автомобілів. - Цією дією ми говоримо, що хочемо у місті вільно пересуватись пішки, на велосипедах та на громадському транспорті. А також хочемо дихати свіжим повітрям, а не смогом, - зазначають активісти. Акція відбувається в...