EUR: 29.16
USD: 27.42

У Софії Київській покажуть сучасні Богородичні ікони

16:45
27.12.2016
У Софії Київській покажуть сучасні Богородичні ікони

28 грудня  у південній вежі Софії Київської відбудеться презентація циклу Богородичних ікон до виставки «Заступниця».  Автори проекту – художники іконописної майстерні «Алімпій»: Андрій та Марина Комарницькі і Юрій Вербовський.

Богородичні ікони, експоновані на виставці, покликані репрезентувати цілісну ідею образу Богородиці під назвою «Заступниця». Ця виставка, присвячена тисячоліттю оздоблення Софійського храму, має на меті розвиток, осучаснення та популяризацію давньоукраїнської сакральної традиції княжого періоду.

 Тему Богородиці для цієї виставки обрано невипадково, адже така присвята відображає актуальність місії Богородиці як заступниці у переломний час існування новочасної української держави. Божа Мати була головною захисницею України в історії вікової боротьби нашого народу з диким Степом, а також запорукою того факту, що не порозі ХХІ століття Україна вистояла у цій боротьбі. І в наш час, коли держава Україна, уособлюючи Київську Русь зіткнулася з войовничим «рускім міром», заступництво Богоматері є вирішальним для нашої перемоги.

Коли: о  16:00

Де: Софія Київська

182
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Вікенд киянина на 21 та 22 січня
Новорічно-різдвяні свята минули, проте, на кількість цікавих івентів у столиці це не вплинуло аж ніяк!  У  Михайлівському Золотоверхому соборі організовують  своєрідні "проводи" коляди. У київській мерії - Форум громадських проектів, а у неділю киян запрошують долучитися до "Ланцюга Єднання"  від час святкування  Дня Соборності України. І майте на увазі - синоптики обіцяють на суботу сніг (хто не зл...