EUR: 29.16
USD: 27.42

У Києві вандали розбили молотком фасад школи

17:22
10.01.2017
У Києві вандали розбили молотком фасад школи

Будівлю школи №281 (бульвар Кольцова, 7Б, Святошинський район, Борщагівка) тільки недавно утеплили, проте це не стало на заваді покидькам, які її сплюндрували.
Про це в Facebook повідомив депутат Київради Олександр Пабат:
- Мені б дуже хотілося почитати про що пишуть в соціальних мережах такі істоти: кого лають, чим незадоволені? Висить у них під вікном жовто-глубой прапор? Якою мовою вони говорять? Істоти, як це, здатні пройти з молотком уздовж свежеутепленного фасаду школи. Кому хотілося зробити гірше? Кому що довести?
Тільки в грудні, здавалося, була поставлена крапка в многосюжетность історії з утепленням нашої школи № 281 (Святошинський район, Борщагівка) ..
.

Нагадаємо, у столиці затримали родину сутенерів.

139
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

В столиці учасники  п’яної бійки розтрощили ресторан
В столичному ресторані il Molino, що знаходиться в Голосіївському районі, сталася жахлива бійка, учасники якої майже вщент рознесли заклад. Про це повідомляє популярний інформаційний портал  dtp.kiev.ua. - Унаслідок п'яної бійки рознесли ресторан. На місці працюють поліція та оперативно-слідча група, - йдеться у повідомленні. По фотографіям з місця події видно, як сильно постраждав інтер...