EUR: 29.28
USD: 27.33

Своєчасна оплата за опалення не гарантує теплих батарей

16:30
11.01.2017
Своєчасна оплата за опалення не гарантує теплих батарей

Мешканці будинку за адресою вул. Тверська, 16, що у столиці, поскаржилися на занизьку температуру в квартирах. Як виявилося, саме у цьому будинку наприкінці грудня встановлено лічильник, після чого температура в квартирах упала до 10 градусів. 
Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв відправився за вказаною адресою разом із комісією, яка здійснює обстеження квартир з недостатньою температурою опалення, щоб розібратись у ситуації.
Іван Іванович, мешканець квартири № 5, повідомив, що лічильник тепла поки що не взято на облік, тому за опалення сплачують на загальних підставах. Виходить 1500 грн. У квартирі 81-річний пенсіонер проживає разом з жінкою, але також іще прописані діти та онуки, тому субсидію киянин не отримує. Гріється пенсіонер вовняними светрами, електрообігрівачі не вмикає – дорого. У те, що після приходу комісії щось покращиться та перерахують оплату, не вірить, каже: це політика держави – позбутися пенсіонерів. 
Петро Пантелєєв разом із Сергієм Опанасенком, начальником районних теплових мереж «Печерськ» ПАТ «Київенерго», обстежили теплопункт і виявили, що нічого серйозного там не сталося. Можлива причина проблеми – замалий діаметр лімітного звужуючого пристрою. Петро Пантелєєв завірив, що це – не складна проблема, і дав добу часу працівникам «Київенерго» на виправлення ситуації. 

За словами пана Пантелєєва, на даний момент у столиці близько 600 «проблемних» будинків, що становить 6–8 % від усієї їх кількості. 
Які ще можуть бути причини того, що у квартирі холодні батареї? Петро Олександрович відповідає:
- Перша причина – недогрів з вини теплової організації. Друга – проблема внутрішньобудинкової системи, за яку відповідає ЖЕК. Третя – потрібно утеплити і двері, і вікна, щоб ефективно використовувати ресурс

Нагадаємо, що робити, якщо батареї холодні.

335
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Кияни можуть допомогти "засвітити"  29 пішохідних переходів
За статистикою чимало ДТП відбувається з формулюванням "наїзд на пішохода". І часто причиною таких нещасних випадків у місті є погане освітлення пішохідних переходів  і водії не бачать пішоходів вчасно. Володимир Басовський запропонував для реалізації в рамках Бюджету участі проект Сенсорного освітлення 29 пішохідних переходів, який має на меті оснащення пішохідних переходів системою освітлення, що включаються ...