EUR: 29.16
USD: 27.42

Столичний сніг будуть топити білоруською технікою

12:25
10.01.2017
Столичний сніг будуть топити білоруською технікою

Боротьба зі снігом – одна із ключових проблем столичних комунальників. Пошук шляхів її вирішення відбувався протягом багатьох років. Сьогодні депутат Київради та відомий громадський діяч Олександр Пабат опублікував неочікувану, але цікаву інформацію щодо оригінального методу вирішення «снігової проблеми».

За повідомленням пана Пабата, наразі КК «Київавтодор» проводить консультацію із білоруськими спеціалістами щодо будівництва в столиці спеціальних станцій для плавлення снігу.

- Сьогодні прибраний з вулиць Києва сніг вивозиться на 32 пустиря - місця тимчасового накопичення снігу на період 2016-2017. Інновація передбачає створення снігоплавильних камер, де за рахунок температури стічних вод (16-18 градусів) сніг буде плавитися. Як припускає комунальна корпорація, дана технологія зменшить негативний вплив на навколишнє середовище, - вказав на своєму Facebook пан Пабат.

Нагадаємо, кияни "поклали" сайт із онлайн-моніторингом снігоприбиральної техніки.

168
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Кияни можуть безплатно отримати "цифровий підпис" під час Форуму громадських проектів
21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії відбудеться Форум учасників громадських проектів міста Києва. Візьме у ньому участь і перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. - Кожен киянин, який бажає проголосувати за громадські проекти, матиме можливість безкоштовно отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП). Для цього з собою потрібно мати: паспорт, ідентифікаційний код та флешку (або інший носій інформації), ...