EUR: 29.16
USD: 27.42

Софія Київська оголосила конкурс музейних селфі

13:11
05.01.2017
Софія Київська оголосила конкурс музейних селфі

Днями Національний заповідник «Софія Київська» запросив усіх охочих взяти участь у Міжнародному флешмобі музейних селфі, який відбудеться 18 січня. Про це повідомляє прес-служба заповідника на сторінці у Facebook.

- 18 січня приходьте в один з наших музеїв, сфотографуйте на тлі або поруч з улюбленим експонатом заповідника і опублікуйте його в Facebook з хештегом #MuseumSelfie. Найяскравіші селфі прикрасять нашу сторінку, - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в Україні акція проходить втретє.

Нагадаємо, Київські музеї влаштовують дні відкритих дверей у січні.

139
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Конкурс короткої прози про сучасний Київ і киян
Киян запрошують взяти участь у конкурсі короткої прози «Як тебе не любити…». Головний задум розробників – залучити до участі у конкурсі майстрів малої прози, які можуть показати принади сучасного Києва, розказати історії людей, закоханих у Київ.  На розгляд приймаються раніше не опубліковані короткі оповідання українською мовою про: сучасний Київ та сучасних киян; о...