EUR: 29.28
USD: 27.33

Що туристів приваблює у Києві найбільше [відео]

15:25
10.01.2017
Що туристів приваблює у Києві найбільше [відео]

Управління туризму Департаменту економіки та інвестицій КМДА дослідило туристичні потоки до Києва за минулий рік. Відповідне відео звіту опублікувала спільнота Visit Kyiv у мережі Facebook.

У звіті з'ясовували, як змінилися туристичні потоки до Києва у 2016 році. Була досліджена задоволеність гостей міста якістю обслуговування та наданих послуг, а також що саме приваблює туристів у Києві найбільше.

Київ оцінювали за відгуками внутрішніх та зовнішніх туристів. Наприклад, серед найпривабливіших туристичних об'єктів більшість респондентів обрало "Пам'ятники історії та архітектури".

Нагадаємо, що Київ став найпопулярнішим серед туристів з Ізраїлю та США.

648
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Печивом і тортиками у Варшаві і Торонто заохочують голосувати за міські проекти
Бюджети участі, або як їх називають у багатьох містах світу - партиципаційні бюджети - приносять місцевій громаді не лише реальну користь, а й гарний настрій. У Варшаві, аби ознайомити містян із проектами, які запропоновано для реалізації, організатори печуть спеціальне печиво. А в Торонто, аби відзначити закінчення року партиципаційних ...