EUR: 29.28
USD: 27.33

Що робити, якщо батареї холодні

16:19
11.01.2017
Що робити, якщо батареї холодні

Тарифи на опалення зросли, проте кияни скаржаться, що оплачують, а в квартирах все одно холодно. Посадовці розповіли киянам, що робити, коли батареї в квартирі холодні. Так, заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час інспектування роботи комісії, яка здійснює обстеження квартир із недостатньою температурою опалення у Печерському районі столиці, пояснив механізм боротьби з холодними батареями.

1. Якщо температура в квартирі нижче ніж 18 градусів, потрібно звернутися на «гарячу лінію» з вирішення проблем ЖКХ за номером 1557, або «гарячу лінію» Київенерго за номером 1588, або «гарячу лінію» контактного центру міста Києва за номером 1551 та повідомити про проблему. 
«Простіше всього телефонувати на «гарячу лінію» з вирішення проблем ЖКХ. Щойно ми з мешканцями додзвонилися до диспетчера всього за 10 секунд», – додав посадовець.
2. До проблемних будинків прийде комісія з представників теплопостачальної організації, ПАТ «Київенерго» і ЖЕКів.
3. Проблему потрібні вирішити протягом трьох діб.
4. Якщо ж комісія прийшла, а результату – нуль, потрібно знову звертатися за номером 1551». 
Також у будинках, не обладнаних лічильниками, буде зроблено перерахунок. Якщо ж у будинку є прилади обліку, то перерахунок не робитимуть, адже в таких будинках мешканці сплачують за результатами спожитого за місяць. Петро Пантелеєв нагадав, що мешканці тих будинків, де встановлено прибудинкові прилади обліку, сплачують на 20–25 % менше, ніж тих, де лічильників немає. 

Нагадаємо, 48 киян отримали обмороження з початку року.

446
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Кияни можуть допомогти "засвітити"  29 пішохідних переходів
За статистикою чимало ДТП відбувається з формулюванням "наїзд на пішохода". І часто причиною таких нещасних випадків у місті є погане освітлення пішохідних переходів  і водії не бачать пішоходів вчасно. Володимир Басовський запропонував для реалізації в рамках Бюджету участі проект Сенсорного освітлення 29 пішохідних переходів, який має на меті оснащення пішохідних переходів системою освітлення, що включаються ...