EUR: 29.16
USD: 27.42

Що думають читачі "Вечірки" про наземні пішохідні переходи на Хрещатику

18:15
01.12.2016
Що думають читачі "Вечірки" про наземні пішохідні переходи на Хрещатику

На Хрещатику можуть з'явитися 9 наземних пішохідних переходів. Про це нещодавно повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель. Перший перехід уже днями з'явиться на перетині головної вулиці столиці із вулицею Богдана Хмельницького.

"Вечірка" запитала своїх читачів, що вони думають про "пішохідний" Хрещатик. Найбільше 44% із опитаних зазначили, що на вулиці цілком достатньо і підземних переходів. 20% негативно ставляться до такої ініціативи, вважаючи, що через це може збільшитися кількість ДТП. Натомість, 14%  із захватом сприймають ініціативу, вказуючи, що збільшення простору для пішоходів позитивно вплине на кількість туристів. І по 11 % припало на голоси тих, хто вказує, що це зручно для пішоходів, але дуже незручно для водіїв, і тих, хто хоче, аби наземних пішохідних переходів побільшало не лише на Хрещатику, а й на усіх центральних вулицях міста.

Нагадаємо, із пропонованих 9 наземних переходів  - 7 будуть регульованими, а 2 – нерегульованими. Також на вул. Хрещатик будуть організовані виділені смуги для громадського транспорту і створені спеціальні острівки безпеки.

Перед впровадженням проекту створення наземних пішохідних переходів на вул. Хрещатик буде проведено громадське обговорення.

Водночас чиновники запевняють, що проект буде реалізований лише якщо його схвалить громадськість.

217
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.