EUR: 29.16
USD: 27.42

Ще більше українців матимуть право на Безоплатну правову допомогу

18:00
09.01.2017
Ще більше українців матимуть право на Безоплатну правову допомогу

Однією зі змін, які принесло прийняття Закону «Про Вищу раду правосуддя» є розширення кола осіб, які можуть отримувати безоплатну вторинну правову допомогу.

Так, список розширився особами, що претендують або мають статус внутрішньо переміщених та учасника бойових дій.

Враховуючи такі нововведення, отримати безоплатну правову допомогу тепер зможе близько 2 000 000 громадян.

Варто зауважити, що згідно Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту», значно розшириться спектр послуг юридичної допомоги, - отримати консультації можна буде не лише питань, що стосуються соціального захисту, але і по усім іншим проблем, що потребуватимуть юридичного рішення.

Також враховуватися буде лише середньомісячний дохід особи, що звертається за допомогою, що не повинен буде перевищувати розміру 2х прожиткових мінімумів.


Нагадаємо, ТОП-6 нововведень для українців у 2017 році [відео].

332
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Як столична влада допоможе киянам зекономити на опаленні
Вчора керівником апарату КМДА Володимиром Бондаренко було оголошено про початок конкурсу з реалізації заходів енергозбереження у житлових будинках ОСББ та кооперативів. — Цей конкурс починається з 20 січня та буде тривати по 28 лютого. Є ряд номінацій: встановлення будинкових приладів обліку, освітлювальні прилади...