EUR: 29.16
USD: 27.42

Розвиток лівого берега – пріоритетне завдання столичної влади

08:55
30.12.2016
Розвиток лівого берега – пріоритетне завдання столичної влади

Головний архітектор столиці Олександр Свістунов заявив, що столична влада вважає головною метою найближчими роками – розвиток лівого берегу столиці та якісне покращення транспортного сполучення двох берегів.

- Нам потрібно особливу увагу звернути на розвиток лівого берегу столиці, починаючи з паркінгів закінчуючи кінозалами та стадіонами. Більшість таких об’єктів сконцентрована саме у центрі, у той час, як стратегічно важливий берег, який на сьогодні є скупченням районів, які найактивніше розбудовуються, залишається зі слабкою інфраструктурою. Більшість інвесторів цікавляться правобережними об’єктами. На сусідньому березі фактично повністю відсутні театри, музеї, а це один із різновидів дозвілля киян, - зазначив Свістунов.


Нагадаємо, як Київзеленбуд готується до Євробачення.

 

323
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

У мерію запрошують на форум громадських проектів міста Києва
До  29 січня 2017 року триває голосування за проекти, подані мешканцями міста в рамках Бюджету участі. Аби кияни могли краще ознайомитися із проектами 21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії (Хрещатик, 36) відбудеться Форум  громадських проектів міста Києва. Під час Форуму автори презентуватимуть власні прое...