EUR: 29.16
USD: 27.42

Різдвяний потяг Святого Миколая вирушить з Києва до зони АТО

14:15
11.12.2016
Різдвяний потяг Святого Миколая вирушить з Києва до зони АТО

З Києва вирушить четвертий Потяг Єднання України "Труханівська Січ" із символічною назвою "Різдвяний Потяг Св. Миколая". У благодійній акції візмуть участь волонтери, студенти, громадські активісти та військові зі Східних і Західних областей, які відвідають 10 міст України.

Урочисте відправлення потягу відбудеться 12 грудня о 8:45 (старт о 9:29) з першої платформи Київського залізничного вокзалу. На зупинці Чигирин (СМТ “Шевченко”) потяг стане “Різдвяним”, отримуючи подарунки з рук самого Святого Миколая у його Резиденції. Всі подарунки будуть передані дітям та військовим, які перебувають в зоні АТО

13 грудня Потяг відвідає Дніпро, Запоріжжя - 14 грудня, Волноваха - 15 грудня, Маріуполь - 16 грудня, Бердянськ - 17 грудня, Генічеськ - 18 грудня, Херсон - 19 грудня, Миколаїв - 20 грудня, Одеса - 21 грудня, і повернеться в Київ - 22 грудня.

Нагадаємо, що у квітні цього року понад 200 митців, освітян, журналістів, волонтерів, громадських діячів долучились до Всеукраїнської акції «Потяг Єднання «Труханівська Січ».

279
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Вікенд киянина на 21 та 22 січня
Новорічно-різдвяні свята минули, проте, на кількість цікавих івентів у столиці це не вплинуло аж ніяк!  У  Михайлівському Золотоверхому соборі організовують  своєрідні "проводи" коляди. У київській мерії - Форум громадських проектів, а у неділю киян запрошують долучитися до "Ланцюга Єднання"  від час святкування  Дня Соборності України. І майте на увазі - синоптики обіцяють на суботу сніг (хто не зл...