EUR: 29.28
USD: 27.33

Резиденція Санта Клауса на Печерську засяяла вогнями [фото]

14:07
25.12.2016

У Маріїнському парку, що в центрі столиці, розмістилася Європейська резиденція Санта Клауса. Ввечері, коли вмикаються вогники, різдвяне містечко перетворюється у справжню казку.

У святковому містечку відвідувачі мають змогу відвідати затишні та оригінальні за своєю архітектурою купольні конструкції «Іглу», в яких розміститься казковий світ Лапландії. Тут працює сферичний кінотеатр, новорічна  пошта, будиночок Санти,  а у центрі резиденції височіє головна ялинка Печерського району. Також тут розміщені хатинки, де можна буде пригоститися кавою, чаєм або глінтвейном, спробувати різдвяні печива, торти та пироги на будь-який смак.

На території містечка можна зустріти веселих помічників Санти - ельфів, які розважають всіх відвідувачів. І, звичайно, яке ж може бути свято без селфі з господарем резиденції Санта Клаусом!

Резиденція Санти працюватиме у Маріїнському парку до 15 січня 2017 року.

Нагадаємо, що на Головній ялинці країни запалили вогні.

865
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Конкурс короткої прози про сучасний Київ і киян
Киян запрошують взяти участь у конкурсі короткої прози «Як тебе не любити…». Головний задум розробників – залучити до участі у конкурсі майстрів малої прози, які можуть показати принади сучасного Києва, розказати історії людей, закоханих у Київ.  На розгляд приймаються раніше не опубліковані короткі оповідання українською мовою про: сучасний Київ та сучасних киян; о...