АрхiвНовиниЖиття столицiЕкономікаКультураАфішаЛюдиНеофіційноНoві сервіси та послугиСтратегія розвитку Києва 2025ФотоВiдеоКонтакти

Нове опитування:

X
Чи плануєте отримати Картку киянина?
У мене є Картка киянина
Так, планую отримати
Так, заради знижок
Не знаю, навіщо вона мені потрібна
На жаль, ні – не зареєстрований у Києві
toggle menu
toggle menu

05:17

18

лютого

Архiв

EUR

30.68

USD

27.24

Рух Парковою дорогою буде змінено: нові правила Києву не вистачає 4 тисячі двірників Метро на Виноградар: почали розбирати старий глибокий ствол метрополітену [доповнено] Пільговий проїзд тільки для столичних пенсіонерів: про що говорять у транспорті Таємні тунелі висушили у столичному метро
Люди

Олександр Шевченко: Найцінніше, що має кожна держава – це її громадяни!

17:41
09.08.2018
Олександр Шевченко: Найцінніше, що має кожна держава – це її громадяни!

«Україна потребує кардинальних змін у відношенні до своїх громадян. І це факт! Найважливіші професії, такі як лікарі, педагоги, комунальники, будівельники та дорожники, втратили престиж та повагу… А це неправильно! Якраз вони б мали отримувати гідні заробітні плати та мати повний соціальний пакет! Що вже говорити про пенсіонерів та незахищені верстви населення, які потерпають від свавілля влади та ганебного ставлення держави?!?! Найцінніше, що має кожна держава – це її громадяни! Ми повинні відновити цю істину в Україні», - переконаний народний депутат України Олександр Шевченко. 

Саме про соціальну сферу та зміни, яких потребує країна далі в розмові з засновником туристичного комплексу «Буковель», народним депутатом України Олександром Шевченком.

Нещодавно Олександр Шевченко заявив про свою участь в президентській передвиборчій компанії 2019 року, чим збудив зацікавленість до себе та свого бачення розвитку держави, її економіки та соціальної сфери.

-  Олександре Леонідовичу, всі говорять про низький рівень життя в Україні… Низькі заплати, практично жебрацькі пенсії… Чи є вихід з цього замкнутого кола фактичної тотальної бідності?

-    Дійсно, це ганебна правда сьогодення! Чиновники у владних кабінетах отримують сотні тисяч гривень в місяць, вони десятками років займали посади державних чиновників, суддів, прокурорів (яким заборонено законом вести підприємницьку діяльність), сьогодні декларують вілли на Середземному морі, цілі автопарки престижних автомобілів, сотні мільйонів гривень готівки…  А люди, які чесно працюють на економіку країни, які все життя працювали, розвиваючи нашу державу, отримують копійки…  

В моїй програмі, яку я пропоную українцям, яка має назву «Країна гідності і правди», прописане завдання вийти за рік-два на мінімальну зарплату в 10 тисяч гривен. До трьох років зарплати українців мали б становити не менше 500-700 доларів. Такі задекларовані зарплати дозволять підвищити пенсії, які за розрахунками становитимуть 400-500 доларів.

І тоді ми зможемо починати говорити про гідність громадянина в нашій державі. До тих пір, поки такого рівня доходів ми не забезпечили, ми повинні надавати адресні пільги та соціальну допомогу найбільш вразливим верствам – людям з інвалідністю, ветеранам, пенсіонерам… На лікування, на щорічне оздоровлення, на інші першочергові потреби.

-  Багато людей поставлять під сумнів такий прогноз зростання зарплат та пенсій… Скажуть, що це лише передвиборчі обіцянки…

-  Розумію, що влада за останні 20 років повністю втратила довіру українців. Але механізми є. І це не просто слова. Можу навести приклад Буковеля, який ми з командою однодумців реалізували за 15 років. Тут, завдяки зрозумілим і чесним правилам для інвесторів, з колись найдепресивнішого карпатського села Поляниця, створено зону процвітання та впевненості в завтрашньому дні. В самому Буковелі створено більше 5 тисяч робочих місць, а навколо Буковелю – десятки тисяч людей мають роботу і гідну зарплату. На Буковелі вже зараз мінімальна зарплата складає 10 тисяч гривень за місяць роботи. Це мінімальна, а фахівці, інженери, керівники підрозділів мають зарплати в 20-30 і більше тисяч гривень.

Село Поляниця, в як колись і транспорт не ходив взимку, лише лісовози, зараз отримало образну назву «села мільйонерів». Звідси жодної людини за останні 15 років не виїхало на заробітки за кордон.

- Як цей досвід можна використати в масштабах держави? Адже це зовсім інші масштаби…?

-  Знаєте, закони економіки діють всюди практично одинаково. В масштабах України треба створити сприятливі умови для інвестора. Зробити зрозумілою, простою і необтяжливою систему оподаткування для бізнесу. Друге – гарантувати право власності. Для цього повинна запрацювати справедливі і чесні правоохоронна та судова системи.

Ну і ще одне необхідне для розвитку держави, економіки – розвиток інфраструктури. Найперше – ми повинні збудувати дороги. Тому що по існуючих дорогах інвестор просто не доїде до місця можливого інвестування…

Приклад, як треба будувати дороги ми також продемонстрували. Буковелівські дорожники вперше в Україні впровадили новітні світові технології, та за власною ініціативою надають гарантію на свої дороги в 10 років. Раніше, як правило, гарантія складала 3 роки…

І от коли ми створимо умови і правила для інвестора, то ми отримаємо сотні тисяч робочих місць… На ринку праці почнеться конкуренція між роботодавцями. Зростуть зарплати. Держава також повинна спонукати «багатих ділитися з бідними», - щораз піднімаючи мінімальну зарплату. Запрацює ефект мультиплікатора…

Будь-яка економіка потребує руху коштів, чим більше люди мають грошей тим більше витрачають, і тим потужніше розвивається економіка країни. У нас же навпаки, людям дали мізерні пенсії і заробітні плати, а чиновники їдуть витрачати колосальні суми за кордон…  Я переконаний, що маючи політичну волю та важелі впливу за три роки можна довести рівень мінімальної зарплати до 500-700 доларів, а пенсії десь на рівень 400-500 доларів.  Тоді відповідно підніметься рівень купівельної спроможності людей, а в сукупності з певними заходами стосовно банківської схеми це дозволить брати кредити на купівлю житла чи автомобіля, а це вже основа для створення сім’ї та народження дітей…

Я завжди кажу, що найдієвішим і найпотужнішим інвестором будь-якої економіки є громадянини. Не лише підприємець чи банкір, а й простий споживач, який своїми покупками інвестує економіку.

Рухаючись означеним шляхом, ми з кожним роком матимемо більш сильну та процвітаючу країну з нормальним рівнем життя та впевненістю у майбутньому! Ми повинні збудувати країну гідності і правди, в якій кожен почуватиметься в безпеці та житиме з впевненістю у майбутнє!

Де старше покоління буде не лише соціально захищеним, а мати впевненість в гідному майбутньому дітей та онуків.

-  А що ж зараз?

-  На разі неможливо мені одному побороти чиновницький механізм несправедливого розподілу ресурсів. Наразі з державного бюджету дотуються підприємства олігархів, витрачають кошти на утримання колосального чиновницького апарату, який давно потрібно замінити на комп’ютери, створюються шахрайські напівзаконні схеми для махінацій. Наприклад, агрохолдинг олігарха Косюка, який в минулому році отримав близько 4 мільярдів гривень прибутку, в цьому році отримав ще й дотацію з держбюджету в сумі 2 мільярдів гривень.

Я, до речі, член бюджетного комітету Верховної Ради. Знаючи мою категоричну позицію, засідання бюджетного комітету Верховної Ради, який вирішував долю цієї мільярдної оборудки, призначили саме в той день, коли мене не було в Києві через відрядження в складі делегації Прем’єр-міністра на Івано-Франківщину. Ще тоді здивував той факт, що мене, опозиційного депутата запросили в цю делегацію… Тепер здається саме через те, щоб я не «заважав» на засіданні комітету дерибанити гроші платників податків…
Зараз ми маємо бездіяльність правоохоронної системи та ручне управління країною. Чиновницький апарат має стати консультативним обслуговуючим органом для населення, а не хабарницькою машиною, якою є зараз.

Я знаю про проблеми людей не з розповідей. Вже більше 4 років в Івано-Франківську працює моя громадська приймальня, яка визнана найдієвішою, і куди щодня звертається більше сотні людей. Ми запровадили проект оздоровлення для пенсіонерів, діють проекти оздоровлення дітей та людей з інвалідністю, запровадили програми підтримки обдарованої молоді та допомоги закладам освіти і медицини….  Я розумію, що матеріально забезпечити усіх не взмозі, тому й вирішив змінювати все кардинально. Треба змінити саму систему, підхід держави по відношенню до своїх громадян.

Політиків, які останні 20 років то у владі, то в опозиції, і які несуть солідарну відповідальність за стан справ в державі, мусимо на виборах відправити на «політичну пенсію». Комусь подарувати квіти і подякувати, а когось і спитати про ті статки, які зараз є в деклараціях, і які не купиш і за тисячу років роботи на чиновницьку зарплати. Правда і справедливість повинні бути дієвими…

-  З чого почати?

-  З елементарного: з дотримання Законів України. У Конституції чітко написано, що Україна гарантує піклування та захист своїм громадянам! На разі цього не відчувається! А далі, якщо розглянути інші статті Конституції то, вони на разі лише на папері написані! Де безкоштовна гарантована освіта? Де безкоштовна медицина? Де  гарантований відпочинок? Де забезпечена старість?

- Як бачите зміни, наприклад в медицині?

-  Де-факто українці платять за своє лікування двічі: офіційно, сплачуючи податки, та неофіційно, самостійно закуповуючи ліки на своє лікування чи «віддячуючи» лікарю за його послуги.  Страхова медицина – це  єдиний та дієвий шлях до того, щоб створити таку солідарну систему охорони здоров’я, в якій люди почнуть отримувати якісну і доступну медичну допомогу.

-  Разом зі змінами в медичній системі відразу ж розглядають і можливість змін в пенсійному забезпеченні….

-  І це правильно! Єдине, потрібно до усього підходити зважено та системно. Не можна в один момент зупинити усі виплати і почати новий відлік. В Україні вже діють недержавні накопичувальні фонди, але у громадян не має довіри до них, як і до банківської системи. Тому першочергово ми повинні створити систему гарантій та забезпечити  повну безпеку вкладам та заощадженням громадян. Пенсія є похідною від заробітної плати. І, як я зазначив раніше, спочатку має бути підвищена ціна праці, тобто заробітна платня, а вже потім здійснено усі пенсійні реформи.

-  Окрім пенсіонерів, ми маємо ще значні проблеми з забезпеченням людей з обмеженими фізичними можливостями, ДЦП, вадами зору чи аутизмом… На жаль, у ХХІ столітті, вони залишаються поза межами соціуму…

- З року в рік ми говоримо про їхні проблеми, але на жаль, коли будують нові будинки чи ремонтують вулиці, влада забуває про людей з обмеженими фізичними можливостями і це дуже гірко, бо вони хочуть і можуть бути повноцінними членами суспільства, жити нормальним життям та приносити користь країні! У Буковелі вже 7 років проходять реабілітацію та оздоровлення діти з ДЦП та аутизмом, з цукровим діабетом, поранені бійці АТО, багато інших категорій, …дорослі з вадами зору та обмеженими фізичними можливостями, і дуже багато з них бідкаються на байдужість держави і мізерні пенсії, на які вони не можуть придбати візок для пересування, сучасні  засоби для покращення якості життя… Вони покинуті на призволяще…

Вижавають дякуючи волонтерам та небайдужим людям. А це ж наші громадяни! За кордоном, ці люди вільно пересуваються по містах, мають можливість працювати та відпочивати, отримують відповідне медичне обслуговування… Всюди встановлено підйомні ліфти, а безбар’єрними доріжками, що збудовані для людей на візках користуються мами з дітками, старші люди… Тому треба просто під час проектування думати про комфорт для усіх без виключення людей! Бог створив нас різними, але усі ми рівні перед ним. Маємо про це пам’ятати і з повагою ставитись один до одного.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

 

Загрузка...
1400

Також читайте:

Від 100-річчя Української революції до Любомира Гузара: пам’ятні монети 2018 року
У Києві запровадили стандарт огорож для дорожніх робіт
Реінкарнація парасольок: у Києві відкрили незвичну станцію переробки

Андрій Андрєєв

15.02.2019

Продовжуємо боротися з вічною проблемою старих багатоповерхівок - ненадійними ліфтами, срок експлуатації яких...

Вячеслав Непоп

15.02.2019

Дніпровський район активно розвивається. І на певному етапі стало зрозуміло, що маленька двоповерхова...

Віталій Кличко

15.02.2019

Мер Києва Віталій Кличко візьме участь у роботі 55-ої Мюнхенської конференції з питань...

Петро Кузик

12.02.2019

Вступ в НАТО необхідний для України, але однієї декларації недостатньо, для досягнення мети...

Володимир Омелян

14.02.2019

Оскільки логістика є серед топ-5 пріоритетів президентської програми на наступні п`ять років, певен,...

Дмитро Білоцерковець

14.02.2019

Поки місто в судах відстоює свою позицію і робить все, що б не...

Уляна Супрун

14.02.2019

В інтересах пацієнтів Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження, яке дозволяє мені знову виконувати...

Микола Поворозник

13.02.2019

Для батьків найбільше щастя – здорові діти! Це я вам як батько авторитетно...

Олесь Маляревич

11.02.2019

Разом з начальником ЖЕК 410 нагородили двірників Русанівки, Лівобережного масиву і Микільської Слобідки! 

Володимир Прокопів

07.02.2019

Громадський бюджет користується дедалі більшою популярністю. Щороку зростає як кількість поданих проектів, так...

Костянтин Яловий

06.02.2019

В приймальню звернулися обурені мешканці нашого мікрорайону щодо незадовільно проведеної реконструкції транспортного вузла...

Володимир Гончаров

04.02.2019

На першій цьогорічній сесії Київради серед важливих рішень підтримали зміни до цільової програми...

Дмитро Давтян

30.01.2019

Запозичити досвід найрозвиненіших міст світу та втілити найактуальніше у Києві. Про це йшлося...

Вікторія Муха

28.01.2019

Ми не можемо змінити минуле, наші слова не будуть почуті жертвами страшної трагедії...

Петро Пантелеєв

25.01.2019

Комунальна техніка Комунальна корпорація "Київавтодор" працювала всю ніч, двірники з самого ранку прибирали...

Тарас Панчій

23.01.2019

Будівництво кладовища для тварин на території Києва є надзвичайно актуальним на сьогодні питанням....

ВСI НОВИНИ

17 лютого, Неділя

20:00 На вулиці Дегтярівській спалахнув будинок
19:55 Захисники України пройшлися ходою центром Києва
17:31 Від 100-річчя Української революції до Любомира Гузара: пам’ятні монети 2018 року
16:09 Біг чи танці: які типи фізичної активності потрібні кожному
15:57
Твій будинок – твої правила: у Києві запрацював перший мобільний додаток для ОСББ Твій будинок – твої правила: у Києві запрацював перший мобільний додаток для ОСББ
15:19 Пора торгуватись: у Києві розпочалися сільськогосподарські ярмарки
13:09 На Почайні відкрився магазин для вразливих верств
11:05 У Києві запровадили стандарт огорож для дорожніх робіт
10:08
Масштабна «Ілюзія» запанувала в cтоличному ЦУМі Масштабна «Ілюзія» запанувала в cтоличному ЦУМі
09:07 Ще одну площу зробили «неприступною» для паркування автомобілів

16 лютого, Субота

20:00 Столична прокуратура затримала поліцейського на хабарі
18:11
Відкриття з аншлагом: школа Громадського бюджету викликала у киян ажіотаж Відкриття з аншлагом: школа Громадського бюджету викликала у киян ажіотаж
17:23 Реінкарнація парасольок: у Києві відкрили незвичну станцію переробки
16:15
Французька співачка присвятила пісню Києву Французька співачка присвятила пісню Києву
15:27 Широкий асортимент: де в Києві проходять сезонні ярмарки
14:03 До 1 квітня в Україні можна обрати Кращу монету року
13:12
«Закохані» очима Ройтбурда: у столиці відкрилась безкоштовна виставка «Закохані» очима Ройтбурда: у столиці відкрилась безкоштовна виставка
12:17 Як змінити місце голосування на виборах президента України
11:05 Вчені попередили: через 100 років комахи зникнуть
10:14 Кияни заплатили «неправильні» 39 млн грн за електроенергію: як їх повернути
09:35 У Києві створюють заповідник на озерах Осокорків
09:05
22 цікаві події на вихідні у столиці 22 цікаві події на вихідні у столиці

15 лютого, Пʼятниця

18:33 Через капремонт мосту Патона громадський транспорт змінить графік
18:06 У Києві «газовик» ошукав пенсіонерів
17:45 З звичаями і традиціями полювання минулих століть познайомлять на столичній виставці
17:29 У 2018 році в Україну переказали у 8 разів більше коштів, ніж за кордон
17:11 Як втілити креативну ідею за грошi мiста, розкажуть автори успішних ГБ-проектів
16:47
Шлюбні рекорди: понад 2 тисячі пар одружились у День закоханих Шлюбні рекорди: понад 2 тисячі пар одружились у День закоханих
16:22 Поліцейські завадили шахраям привласнити 7-мільйонний спадок киянина
16:07 Кольоровий забіг та День пріорчанина: що пропонують кияни на Громадський бюджет
15:51 Українські банки нарешті отримали прибуток: показники кращі за 2013 рік
15:34 Битва смаків світу: Київ представлятиме продукцію на міжнародній виставці в Дубаї
15:04
Вночі на столичних мостах обмежать рух Вночі на столичних мостах обмежать рух
14:56 Не тим заплатили: 8 тисяч киян звернулися до «Київенерго» за перерахунком
14:41 До Громадського бюджету-2020 кияни вже подали 33 проекти
14:29 "Українська анімація" побачила світ: шукайте в столичних бібліотеках
14:09 Імідж і харизма: державних службовців столиці навчають комунікації
13:52
Києву не вистачає 4 тисячі двірників Києву не вистачає 4 тисячі двірників
13:24 У Києві найнижчий рівень безробіття та найвища зарплата
13:15 На вихідних можна скупитися на ярмарках
13:11 В Україні заборонили азбестоцементні труби для водопостачання
12:37 Монетизація субсидій спонукає киян платити вчасно та економити ресурси
12:35 У Києві горів корпус університету
12:14 Полеглих в Афганістані воїнів вшанували на Подолі
11:57 Вандали знівечили пам'ятник загиблим воїнам АТО на Борщагівці: соцмережі обурені
11:32
5 кроків змінять медицину: досвід київського лікаря 5 кроків змінять медицину: досвід київського лікаря
11:18 «Книжковий Арсенал» номінували на престижну лондонську премію
10:58 Три вулиці столиці залишились без води: адреси
10:44 Власникам електронного квитка у столичних тролейбусах доводиться платити двічі
10:22 Олександр Пабат розповів про життя на звук і легалізацію маріхуани
10:03 Скасували 5 ранкових рейсів міської електрички
09:33 Про вартість “євробляхи” можна дізнатися по телефону
09:11 «Зцілення» у Києві: знахарі і ворожки прикриваються Господарським кодексом
08:44 Київську чиновницю ДМС затримали на хабарі
08:12 Рух на одному зі столичних мостів перекриють
07:47 В університеті Грінченка відкрили Центр для інклюзивних студентів
07:11
У Києві ожеледиця: синоптики радять ходити повільно У Києві ожеледиця: синоптики радять ходити повільно
06:23 Навігатор на 15-те лютого: куди піти у Києві

14 лютого, Четвер

18:59 Сотні тисяч “євроблях” оформили зі знижкою, сплативши 10 млрд грн
18:55 Корпус миру пропонує своїх волонтерів для проектів в Україні
18:31 Столичний транспорт скасує зупинку через урочисті заходи
18:14 Громадський бюджет закохує: під РАЦСом встановили романтичну скульптуру
17:58 У Києві розпочався всеукраїнський флешмоб «Я люблю Україну»
17:37 Субсидія готівкою: киянам пояснюють у чому різниця
17:29 Власники незаконної реклами Києва отримали «валентинки»
17:06 Столичного водія засудили за навмисний наїзд на пішохода
17:02
Столичні міні-скульптурки «переодяглись» до Дня закоханих Столичні міні-скульптурки «переодяглись» до Дня закоханих
16:55 На день закоханих кияни ділилися кров’ю
16:31 Як киянам використати 160 мільйонів з користю для себе
16:09 Кір в Україні: симптоми, ускладнення та захист
15:53 Романтикам на замітку: 4 закохані скульптури Києва
15:38
Святкова година: київський фунікулер відзначив День закоханих Святкова година: київський фунікулер відзначив День закоханих
15:21 Секрети успішних авторів: як написати проект на Громадський бюджет столиці?
15:06 Верба Цоя та царський дуб: вікові дерева Києва потрапили на онлайн-карту
14:52 Сучасну школу на місці старої будують на вулиці Хорольській
14:37 Таємничий некрополь і печі: як цікаво провести вихідні у Софії Київській
14:28 На 3 вулицях Києва зникла вода: адреси
14:10 Із забудовниками, що нехтують інтересами киян, розриватимуть договори
13:59 Сезон ярмарків: у Києві розпочалась продажа продукції сільгоспвиробників
13:33 У Києві презентували унікальний модуль для пошуку злочинців
13:08 Уряд бореться із завищеними платіжками: норми споживання газу знижено, а в кожному домогосподарстві встановлять лічильник
12:51 Чому кияни отримали платіжки з великими сумами
12:24 Кохання поза часом: де сьогодні можна одружитися у столиці до опівночі
11:54 Міст Патона закриють на одну ніч
11:44 Реставрація і оренда: яка доля чекає на Караїмську кенасу
11:29
«The Guardian» обирає «Kyiv»: британська газета змінила написання столиці «The Guardian» обирає «Kyiv»: британська газета змінила написання столиці
11:12 Як побороти «побори» у школах: лайфхак для батьків
10:58
Кохання – це посміхнутись касиру: у столичному метро розповіли про любов Кохання – це посміхнутись касиру: у столичному метро розповіли про любов
10:46 У Києві горів «Лівобережний» ринок
10:09 Які продукти не можна купувати на столичних ярмарках
09:46 Що побачили двірники Троєщини, коли зійшов сніг біля будинків
09:11
Романтично і безкоштовно: киянам покажуть екзотичні фіалки Романтично і безкоштовно: киянам покажуть екзотичні фіалки
08:58 Як впізнати інспектора з паркування: киянам показали їх нову форму
08:48 У Києві можна буде отримати довідки до пізнього вечора
08:26 Гігантські китайські ліхтарі сьогодні покажуть на Співочому полі
07:54 Заметіль у Києві: на ранок місто повністю розчистили
07:40 У Києві сьогодні знову сніг з дощем
07:19 У Києві оновлюють Борщагівку: станцію трамваю, освітлення й шляхопровід
06:24
Навігатор на 14-те лютого: як яскраво відзначити День закоханих в Києві Навігатор на 14-те лютого: як яскраво відзначити День закоханих в Києві

13 лютого, Середа

18:12 Киянам нагадали про небезпеку з дахів
17:38
Закохані в книжки: українські видавництва влаштували святковий розпродаж Закохані в книжки: українські видавництва влаштували святковий розпродаж
17:24 Через ожеледицю у Києві травмувалися 13 киян
17:11
На зв'язку з мерією: з'явився довідник з контактами міської влади На зв'язку з мерією: з'явився довідник з контактами міської влади
16:51 Ціна розваг: скільки коштує незаконний атракціон у Києві
16:33
І коту буває Масляна: рецепт млинців від «рибокопа» Києва І коту буває Масляна: рецепт млинців від «рибокопа» Києва
16:19 Що чекати у столиці на 14 лютого
16:02
Провокація креативу: як написати крутий проект   Провокація креативу: як написати крутий проект
15:53 Кінотеатр “Загреб” знесуть: що побудують натомість
15:39 Київ витратить на транспорт і дороги 74 мільярди гривень
15:15 Сміття, розриті траншеї й вивезення снігу: що з цим роблять у Києві
15:09 Назвали найпопулярніший в Україні аеропорт
14:55 Киян тестували на ВІЛ та безкоштовно роздавали презервативи
14:38 Борги Києва: скільки міських позичок припадає на кожного жителя столиці
14:21 У столиці з вогню врятували дитину
14:06 В Театрі на Подолі згадають сміливу режисерку
13:57 Сім’ї загиблих киян-учасників АТО отримають грошову компенсацію замість земельних ділянок вже цього року
13:33
Кияни залишилися без води: адреси Кияни залишилися без води: адреси
13:12 Оптовий ринок тоне в бруді: нелегальні торговці залишають гори сміття на Троєщині
12:52 Весною почнуть перекладати зношені труби у київських дворах
12:36 Чи отримають кияни перед виборами «гречку»
12:18 Все про електронний квиток: 2 тисячи киян вже користуються у транспорті
12:07 Державний столичний оркестр виконає першу українську симфонію
11:55 Добровольців батальйону тероборони Києва вшанують медаллю
11:43 Головних номінантів на "Оскар" тиждень показуватимуть у Києві
11:29
Друг чи фейк: як визначити шкідливого бота у соцмережі Друг чи фейк: як визначити шкідливого бота у соцмережі
11:18 Кияни потраплять в Середньовіччя до Дня закоханих
10:58 «Весільний марафон» з нагоди свята оголосили у столиці
10:46 Кличко пообіцяв киянам більше грошей
10:27 У Києві викрили молодика з арсеналом зброї
10:12 Путівки дітям та матеріальну допомогу малозабезпеченим киянам виділили у столиці
09:57 На прохання студентів – легенда оперного співу Пласідо Домінго відвідає Академію Чайковського
09:42 Українським бабуcям заплатять за догляд за онуками
09:11 Кияни обговорюють, як зекономити гроші на електронному квитку: поради
08:34 Перший Бал українського танцю проведуть у столичній мерії
08:02
Куди літають з Києва: статистика початку 2019 року Куди літають з Києва: статистика початку 2019 року
07:39 Сьогодні обмежать рух на двох мостах
07:05 Киянам радять не тримати руки в кишенях
06:23
Навігатор на 13-те лютого: куди піти у Києві Навігатор на 13-те лютого: куди піти у Києві

12 лютого, Вівторок

18:37 Найбільший дохід за 2018 рік задекларував киянин
17:52 У столиці показують екзотичні експонати до Китайського нового року
17:31 Новий асфальт більше не руйнуватимуть аварійні бригади
17:03
У Києві відбудеться конкурс благодійників У Києві відбудеться конкурс благодійників
16:52 Запізнюється: коли Києву чекати на обіцяний сніг
16:44 Щоб розмитнити "євробляху" киянам дали ще тиждень
16:33
Медіа-хаб та два кінозали: яким буде столичний кінотеатр Гагаріна Медіа-хаб та два кінозали: яким буде столичний кінотеатр Гагаріна
16:29 «Солі та спайси»: як активісти знищують наркорекламу у Києві
16:27 На обладнання для ТЕЦ та ремонт трубопроводів Київ дасть 300 млн грн
16:12 Небезпечна «нахалстройка»: Крістеровій гірці загрожує техногенна катастрофа
15:55 Мозковий центр: 43 компанії з топ-50 мають офіси в Києві
15:29
Біля київського вокзалу почистили перехід перед «трубою» Біля київського вокзалу почистили перехід перед «трубою»
Неофіційно: І коту буває Масляна: рецепт млинців від «рибокопа» Києва
13.02.2019
929
І коту буває Масляна: рецепт млинців від «рибокопа» Києва
Кожна досвідчена господиня вміє готувати млинці. На молоці, на воді… а на віскі? «Вечірній Київ» дізнався цікавий та незвичний рецепт айріш-млинців від начальника Київського рибоохоронного патруля Володимира Мухіна. Приготування проходило під пильним керівництвом агента під псевдонімом Кетмен. Вусате поповнення у лавах рибоохоронного патруля прибуло ще у минулому році. Але харизматична британка Ася досі залишається улюбленицею тисяч прихильників. Наразі існує без...
14.02.2019
«The Guardian» обирає «Kyiv»: британська газета змінила написання столиці
«The Guardian» обирає «Kyiv»: британська газета змінила написання столиці
14.02.2019
710
Столичні міні-скульптурки «переодяглись» до Дня закоханих
Столичні міні-скульптурки «переодяглись» до Дня закоханих
Нoві сервіси та послуги: Кияни уже користуються Е-квитком: переваги і проблеми
05.02.2019
1 325
Кияни уже користуються Е-квитком: переваги і проблеми
Єдиний Е-квиток для оплати проїзду в міському пасажирському транспорті уже працює.  Скористався квитком і описав принцип його роботи Діма Однокоз. - Тестую наживо. Картка коштує 50 грн. Її можна просто поповнити і тоді кожна поїздка буде коштувати 8 грн (доклав до валідатора - списало). Можна купити поїздки. Тоді ціна залежить від кількості (і теж до валідатора доклав - списало). Можна купити проїзний або 1/2 проїзного. Поки тільки чув, що проїзний 1300 грн. Якщо н...
01.02.2019
Субсидії без черг: 118 державних послуг доступні онлайн
Субсидії без черг: 118 державних послуг доступні онлайн
06.02.2019
«Е-Малятко» переведе батьків з кабінетів чиновників в онлайн
«Е-Малятко» переведе батьків з кабінетів чиновників в онлайн
Люди: Олександр Пабат розповів про життя на звук і легалізацію маріхуани
15.02.2019
Олександр Пабат розповів про життя на звук і легалізацію маріхуани
Депутат Київради Олександр Пабат в лютому 2013 року внаслідок вибуху феєрверку отримав важку черепно-мозкову травму. Він переніс 23 операції, з яких шість - на очах. Кістки обличчя лікарі «склали», а ось зір так і не повернувся. Як незрячі люди втягають нитку в голку? Чи потрібна Україні легалізація марихуани та проституції? Про це та багато іншого «Вечірній Київ» поговорив із Олександром Пабатом.  -Олександре Вікторовичу, є надія хоча б частково відновити зір? -...
09.02.2019
2 043
Хто обігнав Гугл: київський школяр проаналізував запити в Інтернеті
Хто обігнав Гугл: київський школяр проаналізував запити в Інтернеті
10.02.2019
990
 У Муніципальній варті розповіли про п’яні витівки киян
У Муніципальній варті розповіли про п’яні витівки киян
Культура: У столиці показують екзотичні експонати до Китайського нового року
12.02.2019
У столиці показують екзотичні експонати до Китайського нового року
Новий рік за східним календарем - чудова нагода продемонстувати усім охочим унікальні новорічні твори китайського та японського традиційного мистецтва з колекції Музею історії Києва. На четвертому поверсі триває виставка "Дух Неба дарує щастя". На ній представлені китайські новорічні дереворити, японські ляльки та акварелі, що були подаровані музею задля популяризації культури країн Сходу. Митці з села Янгжабу виконують новорічні дереворити починаючи з XIV ст., впро...
07.02.2019
712
Сучасний німецький цирк у Києві: від "Колеса смерті" до мотофристайлу
Сучасний німецький цирк у Києві: від "Колеса смерті" до мотофристайлу
11.02.2019
872
У київському метрополітені відкрили епатажну виставку про Шевченка
У київському метрополітені відкрили епатажну виставку про Шевченка
Афіша: Навігатор на 15-те лютого: куди піти у Києві
15.02.2019
Навігатор на 15-те лютого: куди піти у Києві
Сьогодні на вас чекають зустріч з Михайлом Іллєнком, митцями і поетами, яскрава індійська культура, психологічна лекція, органний вечір в планетарії та багато іншого.   УВАГА ПАСАЖИРАМ! Через підготовку та проведення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відміняються зупинки тролейбусів №38 та автобусів №24 «Національний музей історії України у Другій світовій війні». Висадку та посадку пасажирів не будуть здійснювати до закінчення заходів ...
13.02.2019
Головних номінантів на "Оскар" тиждень показуватимуть у Києві
Головних номінантів на "Оскар" тиждень показуватимуть у Києві
13.02.2019
502
«Весільний марафон» з нагоди свята оголосили у столиці
«Весільний марафон» з нагоди свята оголосили у столиці
Економіка: Уряд пояснив як отримати й використати живі гроші на субсидію
07.02.2019
Уряд пояснив як отримати й використати живі гроші на субсидію
Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято сьогодні  Кабінетом Міністрів України. Як діятиме нововведення пояснює «Урядовий портал». Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк і за результатами вже цього опалюваль...
12.02.2019
Найбільший дохід за 2018 рік задекларував киянин
Найбільший дохід за 2018 рік задекларував киянин
11.02.2019
Більше гречки і м’яса: середня зарплата збільшила купівельну спроможність
Більше гречки і м’яса: середня зарплата збільшила купівельну спроможність
Життя столицi: Кияни обговорюють, як зекономити гроші на електронному квитку: поради
13.02.2019
1 243
Кияни обговорюють, як зекономити гроші на електронному квитку: поради
Кияни продовжують тестувати Е-квиток у наземному транспорті. Як придбати й користуватися електронним квитком розтлумачено на сайті КМДА. Валідатори у тролейбусах майже всюди працюють й зчитують (знімають) кошти з картки за поїздку. Нагадаємо, що електронний квиток до листопада працює у столиці в тестовому режимі. Поки у наземному транспорті діє змішана система сплати: чи електронним квитком, чи знайомим паперовим талоном, а платити за проїзд треба. Контролери за доп...
14.02.2019
851
У Києві оновлюють Борщагівку: станцію трамваю, освітлення й шляхопровід
У Києві оновлюють Борщагівку: станцію трамваю, освітлення й шляхопровід
14.02.2019
4 327
Що побачили двірники Троєщини, коли зійшов сніг біля будинків
Що побачили двірники Троєщини, коли зійшов сніг біля будинків
Новини: Оптовий ринок тоне в бруді: нелегальні торговці залишають гори сміття на Троєщині
13.02.2019
3 663
Оптовий ринок тоне в бруді: нелегальні торговці залишають гори сміття на Троєщині
На Троєщині ліквідують наслідки стихійної торгівлі. Про це повідомляє в.о. директора КП «Київблагоустрій» Київради Андрій Андрєєв. КП «Київблагоустрій» нарешті домоглось від балансоутримувачів масштабного прибирання вулиці Електротехнічної. - Біля тамтешнього продуктового ринку «квітне та тхне» нескінчена стихійна торгівля з вантажівок. Відповідно утворюється «гадючник» з рештків тари та сміття. Через це, наші інспектори постійно довбають балансоутримувачів, - роз...
14.02.2019
Міст Патона закриють на одну ніч
Міст Патона закриють на одну ніч
14.02.2019
У Києві презентували унікальний модуль для пошуку злочинців
У Києві презентували унікальний модуль для пошуку злочинців
Чи плануєте отримати Картку киянина?
У мене є Картка киянина
Так, планую отримати
Так, заради знижок
Не знаю, навіщо вона мені потрібна
На жаль, ні – не зареєстрований у Києві

Актуально:

Фото:
На Співочому полі відкрили Фестиваль Гігантських Китайських Ліхтарів
На Співочому полі відкрили Фестиваль Гігантських Китайських Ліхтарів
Досвідчені автори громадських проектів, студенти, зібралися в КМДА на брейншторм
Досвідчені автори громадських проектів, студенти, зібралися в КМДА на брейншторм
Вiдео:
Електронний квиток в столиці: де купити і як користуватись
Електронний квиток в столиці: де купити і як користуватись
Дорогами Києва курсують новенькі евакуатори-маніпулятори
Дорогами Києва курсують новенькі евакуатори-маніпулятори

Топ переглядів:

Що побачили двірники Троєщини, коли зійшов сніг біля будинків
4 327
Що побачили двірники Троєщини, коли зійшов сніг біля будинків
Оптовий ринок тоне в бруді: нелегальні торговці залишають гори сміття на Троєщині
3 663
Оптовий ринок тоне в бруді: нелегальні торговці залишають гори сміття на Троєщині
Масштабна «Ілюзія» запанувала в cтоличному ЦУМі
3 055
Масштабна «Ілюзія» запанувала в cтоличному ЦУМі
Твій будинок – твої правила: у Києві запрацював перший мобільний додаток для ОСББ
2 518
Твій будинок – твої правила: у Києві запрацював перший мобільний додаток для ОСББ
Романтично і безкоштовно: киянам покажуть екзотичні фіалки
2 272
Романтично і безкоштовно: киянам покажуть екзотичні фіалки
І коту буває Масляна: рецепт млинців від «рибокопа» Києва
929
І коту буває Масляна: рецепт млинців від «рибокопа» Києва
Ціна розваг: скільки коштує незаконний атракціон у Києві
824
Ціна розваг: скільки коштує незаконний атракціон у Києві
Олександр Пабат розповів про життя на звук і легалізацію маріхуани
487
Олександр Пабат розповів про життя на звук і легалізацію маріхуани
Сучасну школу на місці старої будують на вулиці Хорольській
240
Сучасну школу на місці старої будують на вулиці Хорольській