USD: 27.04
EUR: 29.06

Неповнолітнього, який пограбував продавців квітів, взяв на поруки радник міністра

15:44
11.03.2017
Неповнолітнього, який пограбував продавців квітів, взяв на поруки радник міністра

Декілька днів тому, неповнолітній пограбував продавців квітів біля метро Нивки. Хлопець вкрав у торговців квіти. Радник міністра Міністерства внутрішніх справ України Ілля Кива взяв на поруки цього хлопчину. Про це пише ZIK.

За словами Киви, прочитавши повідомлення про злочин неповнолітнім, захотілося зрозуміти, що ж підштовхнуло цю дитину на таке правопорушення.

- Я знайшов цього 15-річного Владислава Литвинчука й просто поговорив з ним. Під час розмови з’ясувалося, що хлопець напівсирота, батько якого – колишній правоохоронець – загинув при виконанні службових обов’язків. Напередодні 8 березня у хлопця виникло бажання взяти ці квіти, щоб роздати дівчатам у коледжі, - каже Кива.

- Звісно, хлопчина переступив межу закону, – розмірковує далі заступник міністра, – та в його діях немає користі, і він розкаюється.  Я як людина, що розбирається на дитячій психології, заявляю, що в його думках, поступках не було складу злочину.

- Хлопець, зрозумівши, що скоїв погане, повернувся з квітами, аби їх віддати. А на місці його уже чекали правоохоронці, які відвезли Литвинчука у райвідділ. Там неповнолітнього, порушуючи всі норми, допитали – без присутності адвоката, батьків чи опікунів. Звісно, підліток пише те, що зручно правоохоронцям, які нібито розкрили злочин. У чому тут розкриття злочину? В тому, щоб перекреслити життя дитині?, – обурюється Кива.

Ілля Кива підрезюмував, що бере на поруки неповнолітнього-сироту. 

 

659
Володимир Бондаренко
Ганна Старостенко
Віталій Кличко

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Ми не допустимо зупинки метрополітену, оскільки це підприємство стратегічного значення для Києва. Ми розуміємо, що боргові зобов’язання у міста є, але перш ніж сплачувати 2 млрд грн з кишень киян, ми маємо чітко розібратися в законності або не законності відповідної додаткової угоди. Це принципова позиція міста.

Ганна Старостенко

заступник голови КМДА:

У Києві буде нова зручна та модернізована система прийому дітей у дитсадочки, що значно спрощує процедуру зарахування до них та унеможливлює суб’єктивне втручання будь-кого поза системою. Нова автоматизована черга передбачає самостійне налаштування персонального кабінету та внесення змін без втручання адміністратора, тому батьки мають відповідально поставитись до влаштування дітей у дитсадки і в термін до 1 квітня пройти перереєстрацію на новій платформі

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Ми вкладаємо гроші в ремонт доріг, працюємо 24 години на добу. Але не можемо зробити все одномоментно, бо кошти в дороги й інфраструктуру не вкладалися десятками років, об’єкти руйнувалися, тому перебувають у такому поганому стані. Можу сказати, що минулого року ми зробили капітальний ремонт дорожнього покриття на 84-ох вулицях. Цього року плануємо відремонтувати понад 100 доріг

Ексклюзивні фото з місця вбивства депутата Держдуми
Поліція продовжує слідчі дії на місці вбивства екс-депутата Держдуми Росії. Про це повідомили в відділі комунікації міста Києва. У поліції стверджують, що подія сталася близько 11:30 на перехресті бульвару Тараса Шевченка та вулиці Пушкінської. Повідомлення про стрілянину надійшло до чергової частини столичної полі...