EUR: 29.28
USD: 27.33

Конкурс короткої прози про сучасний Київ і киян

11:55
08.12.2016
Конкурс короткої прози про сучасний Київ і киян

Киян запрошують взяти участь у конкурсі короткої прози «Як тебе не любити…». Головний задум розробників – залучити до участі у конкурсі майстрів малої прози, які можуть показати принади сучасного Києва, розказати історії людей, закоханих у Київ. 

На розгляд приймаються раніше не опубліковані короткі оповідання українською мовою про:

  • сучасний Київ та сучасних киян;
  • особливу атмосферу столиці;
  • почуття, мрії та емоції, пов’язані з Києвом;
  • цікаві пригоди, події, враження, пов’язані з Києвом.

Прийом рукописів творів проводиться до 1 березня 2017 року у друкованому та електронному вигляді. 

Нагородження переможців Конкурсу відбувається щороку в рамках відзначення Дня столиці та Дня Києва. Переможці Конкурсу відзначаються дипломами та грошовими преміями:

  • І премія – 10 000 грн (десять тисяч гривень 00 коп.);
  • ІІ премія – 5 000 грн (п’ять тисяч гривень 00 коп.);
  • ІІІ премія – 5 000 грн (п’ять тисяч гривень 00 коп.).

Також за рішенням журі твори учасників Конкурсу можуть бути включені до збірки художніх оповідань.

Детальні умови конкурсу – за посиланням.

Нагадаємо, що «Київпастранс» роздає подарунки за креативні привітання.

1397
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Бій під Крутами проілюстрували по-сучасному [інфографіка]
Битва під Крутами – символ героїзму української молоді.  5 годин півтисячі київських курсантів і козаків "Вільного козацтва" стримували 4-тисячний підрозділ російської Червоної армії під проводом Михайла Муравйова. Російське радянське військо втратило боєздатність на чотири дні. Поновити наступ на Київ війську Муравйова довелося не залізничним шляхом, а на реквізованих селянських возах, запряжених кіньми, по розмоклій доро...