EUR: 29.16
USD: 27.42

Конкурс короткої прози про сучасний Київ і киян

11:55
08.12.2016
Конкурс короткої прози про сучасний Київ і киян

Киян запрошують взяти участь у конкурсі короткої прози «Як тебе не любити…». Головний задум розробників – залучити до участі у конкурсі майстрів малої прози, які можуть показати принади сучасного Києва, розказати історії людей, закоханих у Київ. 

На розгляд приймаються раніше не опубліковані короткі оповідання українською мовою про:

  • сучасний Київ та сучасних киян;
  • особливу атмосферу столиці;
  • почуття, мрії та емоції, пов’язані з Києвом;
  • цікаві пригоди, події, враження, пов’язані з Києвом.

Прийом рукописів творів проводиться до 1 березня 2017 року у друкованому та електронному вигляді. 

Нагородження переможців Конкурсу відбувається щороку в рамках відзначення Дня столиці та Дня Києва. Переможці Конкурсу відзначаються дипломами та грошовими преміями:

  • І премія – 10 000 грн (десять тисяч гривень 00 коп.);
  • ІІ премія – 5 000 грн (п’ять тисяч гривень 00 коп.);
  • ІІІ премія – 5 000 грн (п’ять тисяч гривень 00 коп.).

Також за рішенням журі твори учасників Конкурсу можуть бути включені до збірки художніх оповідань.

Детальні умови конкурсу – за посиланням.

Нагадаємо, що «Київпастранс» роздає подарунки за креативні привітання.

1372
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Конкурс короткої прози про сучасний Київ і киян
Киян запрошують взяти участь у конкурсі короткої прози «Як тебе не любити…». Головний задум розробників – залучити до участі у конкурсі майстрів малої прози, які можуть показати принади сучасного Києва, розказати історії людей, закоханих у Київ.  На розгляд приймаються раніше не опубліковані короткі оповідання українською мовою про: сучасний Київ та сучасних киян; о...