EUR: 29.16
USD: 27.42

Наскільки зростуть ціни на квартири у столиці?

17:00
08.01.2017
Наскільки зростуть ціни на квартири у столиці?

За попередніми оцінками, вартість квартир у Києва у середньому за 2016 рік знизилась на 10%. Враховуючи цей факт, попит на житлову нерухомість зберігався стабільний.

За оцінками експертів, попри складну економічну ситуацію, ціни на ринку нерухомості мають підвищитися. Така ситуація може статися через припинення продажів на деяких об’єктах, котрі пропонували демпінгові ціни.

Збільшення попиту також пояснюється нестабільним курсом, що обумовлює бажання інвесторів зробити вигідні вкладення із мінімальним ризиком.

Варто відмітити, що рівень зацікавленості зберігається як у новобудовах, так і на ринку «вторички».
За підрахунками фахівців, дохідність однокімнатної квартири (у разі, якщо інвестор прийме рішення щодо здачі в оренду такого житла) дорівняє близько 7%, що на сьогоднішній день є досить високим показником з фактичною відсутністю ризиків.

Доля інвесторів у всіх угодах за 2016 рік становить не менше 30%. У порівнянні з іншими сегментами ринку, цей показник дорівнює не більше 10%.

Якщо подібна тенденція буде зберігатися і надалі, варто очікувати збільшення ціни за квадратний метр столичної нерухомості, адже у такому випадку може перевищити пропозицію, що призведе до прогнозованої ситуації на ринку.Нагадаємо, як вигідно купувати житло у столиці?

609
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Як столична влада допоможе киянам зекономити на опаленні
Вчора керівником апарату КМДА Володимиром Бондаренко було оголошено про початок конкурсу з реалізації заходів енергозбереження у житлових будинках ОСББ та кооперативів. — Цей конкурс починається з 20 січня та буде тривати по 28 лютого. Є ряд номінацій: встановлення будинкових приладів обліку, освітлювальні прилади...