EUR: 29.28
USD: 27.33

На вулиці Богдана Хмельницького новий світлофор

15:16
03.01.2017
На вулиці Богдана Хмельницького новий світлофор

У останні години 2016 року запрацював новозбудований світлофорний об’єкт у місці примикання вулиці Леонтовича до вулиці Богдана Хмельницького. Головною підставою для його спорудження стали регулярні затори на бульварі Тараса Шевченка через низьку пропускну здатність вулиці Леонтовича. Як наслідок, автомобілі при русі з бульвару наліво на вулицю Леонтовича накопичувалися на тому перехресті, що ускладнювало рух по бульвару.
- У центральній частині міста на сьогоднішній день інтенсивність руху як автомобілів, так і пішоходів, дуже висока, тож впорядкування руху за допомогою світлофорів – цілком дієвий метод поліпшення ситуації із заторами. Автоматизована система керування дорожнім рухом (АСКДР) дозволяє дистанційно налагоджувати синхронізацію роботи світлофорних об’єктів, аби поліпшити рух автотранспорту. При цьому пішохідні переходи лишаються наземними – а отже доступними для всіх категорій пішоходів, в тому числі і людей з обмеженою мобільністю, - зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

Співробітники Центру вдосконалення організації дорожнього руху та його безпеки КП «Київдорсервіс» налагодили синхронізовану роботу нового світлофорного об’єкт з світлофорним об’єктом у місці примикання вулиці Леонтовича до бульвар Тараса Шевченка.
- Станом на 3 січня 2017 року до системи АСКДР підключено 215 світлофорів з понад 600 наявних в місті. Система охоплює переважно центральні райони та декілька важливих магістралей, що дозволяє забезпечувати їх злагоджену роботу – як шляхом синхронізації фаз сигналів кількох світлофорів, так і через впровадження маршрутів в режимі «Зелена хвиля, - зазначив директор КП «Київдорсервіс» Віктор Черній.
Нагадаємо, напередодні новорічних свят у Києві запрацювало відразу декілька нових світлофорних об’єктів, ще кілька мають запрацювати в січні.

405
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

У мерію запрошують на форум громадських проектів міста Києва
До  29 січня 2017 року триває голосування за проекти, подані мешканцями міста в рамках Бюджету участі. Аби кияни могли краще ознайомитися із проектами 21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії (Хрещатик, 36) відбудеться Форум  громадських проектів міста Києва. Під час Форуму автори презентуватимуть власні прое...