EUR: 29.16
USD: 27.42

На проспекті Перемоги з’явилась зупинка, що чистить взуття

14:31
05.01.2017
На проспекті Перемоги з’явилась зупинка, що чистить взуття

На проспекті Перемоги біля метро «Житомирська» і поряд з колишнім кінотеатром «Екран» встановили незвичайну зупинку. Конструкція  зупинки оснащена сонячною батареєю, підзарядкою для телефону і WI-FI. На бічній скляній панелі розміщені номери маршруток, автобусів і тролейбусів, які тут зупиняються, а також карта місцевості. Про це повідомляє популярне інформаційне агентство «Сегодня» .

Але найбільше пасажирів здивувала наявність спеціального контейнера з різними щітками для чищення взуття. Крім того, зі зворотного боку зупинки поставили і симпатичну лавочку, по обидва боки якої ростуть мініатюрні піхти.

Нагадаємо,що у столиці презентували «розумну» зупинку. 

162
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Печивом і тортиками у Варшаві і Торонто заохочують голосувати за міські проекти
Бюджети участі, або як їх називають у багатьох містах світу - партиципаційні бюджети - приносять місцевій громаді не лише реальну користь, а й гарний настрій. У Варшаві, аби ознайомити містян із проектами, які запропоновано для реалізації, організатори печуть спеціальне печиво. А в Торонто, аби відзначити закінчення року партиципаційних ...