EUR: 29.28
USD: 27.33

На проспекті Науки перебої з водопостачанням

11:40
12.01.2017
На проспекті Науки перебої з водопостачанням

Зранку на столичному проспекті Науки сталася техногенна аварія: в результаті проведення комунальниками аварійно-відновлювальних робіт жителі декількох будинків залишилися без водопостачання. Про це повідомила аварійна служба «Київводоканалу» на сторінці в Facebook.

- Через пошкодження водопровідної мережі по просп. Науки, 90 у Голосіївському районі тимчасово без водопостачання залишились абоненти по просп. Науки, 86 (корп. 2), 88 (котельня), 90, 94/5, - йдеться у повідомленні. 

Для ліквідації пошкодження та відновлення водопостачання бригади Київводоканалу здійснюватимуть розкопку по просп. Науки, 90. Водовозка працює по просп. Науки, 88-90. Аварійна служба Київводоканалу 15-81, телефон (044)200-73-01.

Нагадаємо, уряд може залишити Київ без води.

73
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

Кияни можуть допомогти "засвітити"  29 пішохідних переходів
За статистикою чимало ДТП відбувається з формулюванням "наїзд на пішохода". І часто причиною таких нещасних випадків у місті є погане освітлення пішохідних переходів  і водії не бачать пішоходів вчасно. Володимир Басовський запропонував для реалізації в рамках Бюджету участі проект Сенсорного освітлення 29 пішохідних переходів, який має на меті оснащення пішохідних переходів системою освітлення, що включаються ...