USD: 27.04
EUR: 29.06

На Борщагівську лінію вийшов швидкісний Електрон [відео]

16:54
20.03.2017
На Борщагівську лінію вийшов швидкісний Електрон [відео]

Сьогодні, у Міжнародний День Щастя на Борщагівську швидкісну лінію вийшов новий трамвай Електрон №803. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав генеральний директор КП "Київпастранс" Дмитро Левченко.

- Після проведення всіх необхідних процедур та обкатки сьогодні вперше вийшов на маршрут черговий трамвай Електрон №803. Це вже третій такий трамвай, який курсує в Києві. В трамваї є Wi-Fi та можливість заряджати електронні гаджети. Працювати трамвай також буде на Борщагівській лінії швидкісного трамваю за маршрутом №3 «Кільцева дорога – Станція Старовокзальна», - зазначив Дмитро Левченко.

Тепер на Борщагівській лінії швидкісного трамваю загалом працює 13 низькопідлогових трамваїв великої місткості – 10 трамваїв PESA та 3 трамваї Електрон. Щоденний пасажиропотік складає понад 140 тис. чол.

Нагадаємо, для  Борщагівської лінії швидкісного трамваю закуплено 10 нових сучасних трамваїв четвертого покоління з низькою підлогою.

667
Володимир Бондаренко
Ганна Старостенко
Віталій Кличко

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Ми не допустимо зупинки метрополітену, оскільки це підприємство стратегічного значення для Києва. Ми розуміємо, що боргові зобов’язання у міста є, але перш ніж сплачувати 2 млрд грн з кишень киян, ми маємо чітко розібратися в законності або не законності відповідної додаткової угоди. Це принципова позиція міста.

Ганна Старостенко

заступник голови КМДА:

У Києві буде нова зручна та модернізована система прийому дітей у дитсадочки, що значно спрощує процедуру зарахування до них та унеможливлює суб’єктивне втручання будь-кого поза системою. Нова автоматизована черга передбачає самостійне налаштування персонального кабінету та внесення змін без втручання адміністратора, тому батьки мають відповідально поставитись до влаштування дітей у дитсадки і в термін до 1 квітня пройти перереєстрацію на новій платформі

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Ми вкладаємо гроші в ремонт доріг, працюємо 24 години на добу. Але не можемо зробити все одномоментно, бо кошти в дороги й інфраструктуру не вкладалися десятками років, об’єкти руйнувалися, тому перебувають у такому поганому стані. Можу сказати, що минулого року ми зробили капітальний ремонт дорожнього покриття на 84-ох вулицях. Цього року плануємо відремонтувати понад 100 доріг

Арешт рахунків метрополітену - диверсія проти України
 28 вересня 2016 року Господарським судом міста Києва було прийнято рішення, яким позовні вимоги ТОВ «Укррослізинг» було частково задоволено та стягнуто з КП «Київський метрополітен»...