EUR: 29.28
USD: 27.33

Метро закрили через масштабну пожежу на Даринку [фото]

12:58
25.12.2016
Метро закрили через масштабну пожежу на Даринку [фото]

В районі ринку "Даринок" на Лісовій триває масштабна пожежа. Про це повідомила спільнота Киев Оперативный у мережі Facebook.

За інформацією джерел, пожежа охопила товарні склади, магазин «Султана», павільйони секонд-хенду. Вогонь продовжує поширюватися і охоплювати нові території. На місце події прибули пожежні служби, але локалізувати пожежу поки що не вдається.

Прес-служба Київського метрополітену повідомила, що через те, що пожежа відбувається біля території метрополітену, станції "Лісова" та "Чернігівська" тимчасово зачинено. Потяги курсують тільки до "Дарниці".

 

430
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

У мерію запрошують на форум громадських проектів міста Києва
До  29 січня 2017 року триває голосування за проекти, подані мешканцями міста в рамках Бюджету участі. Аби кияни могли краще ознайомитися із проектами 21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії (Хрещатик, 36) відбудеться Форум  громадських проектів міста Києва. Під час Форуму автори презентуватимуть власні прое...