EUR: 29.28
USD: 27.33

Скільки українців померло від грипу

12:22
12.01.2017
Скільки українців померло від грипу

У цьому році загинуло 18 українців від вірусу грипу (підтверджено лабораторними дослідженнями).  Про це повідомила Тетяна Дихановська, начальник управління екстренної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі. Також на прес-конференції повідомили, що у цьому році найбільш поширений штам грипу «Гонконг» (Н3N2), в той час як у минулому – «Каліфорнія» (Н1N1).

Проте у столиці епідеміологічна ситуація стабільна, епідеміологічний поріг нижчий, ніж у середньому по країні. Причина цього – сильні морози, які не дозволяють українцям розважатися у громадських місцях.

Нагадаємо, медики повідомили, коли очікувати епідемію грипу.

123
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

У мерію запрошують на форум громадських проектів міста Києва
До  29 січня 2017 року триває голосування за проекти, подані мешканцями міста в рамках Бюджету участі. Аби кияни могли краще ознайомитися із проектами 21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії (Хрещатик, 36) відбудеться Форум  громадських проектів міста Києва. Під час Форуму автори презентуватимуть власні прое...