EUR: 29.28
USD: 27.33

Медики повідомили, коли очікувати епідемію грипу

11:48
12.01.2017
Медики повідомили, коли очікувати епідемію грипу

Грип зареєстровано в 9 областях України. З початку епідеміологічного сезону (від 3 жовтня) зареєстровано понад 3 млн хворих на грип та ГРВІ, з них госпіталізовано 115 тис. осіб. Лабораторними дослідженнями підтверджено, що саме від вірусу грипу загинуло 18 осіб.

- У цьому році населення відповідальніше ставиться до свого здоров’я і 67% хворих звертаються до лікаря у перші 3 дні захворювання (у попередньому році – 27%. - Ред.)., – повідомила Тетяна Дихановська, начальник управління екстренної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України.

Проте медики наголошують, що кількість українців, які зробили щеплення від грипу, є незрівнянно малою - менше ніж 0,5 %, а це єдина специфічна профілактика зазначеного захворювання.

Фахівець додала, що підйом захворюваності очікується із середини січня, коли діти повернуться після канікул до навчальних закладів. 

У столиці, за словами пані Дихановської, епідеміологічна ситуація стабільна, епідеміологічний поріг нижчий, ніж у середньому по країні. 

За словами Тетяни Тимошенко, начальника управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, багато викликів, які надходять до швидкої допомоги, є непрофільними. І відволікаючись на них, лікарі витрачають зайвий час, тоді як комусь така затримка може коштувати життя.

- Прошу звертатись до швидкої допомоги у разі невідкладних станів – судом, кровотечі, непомірного болю в животі. В інших, наприклад при підвищеній температурі, потрібно звертатися до лікаря за місцем проживання, – зазначила пані Тимошенко.

Нагадаємо, п'ять тисяч киян щороку раптово гинуть на вулицях міста.

277
Володимир Бондаренко
Володимир Прокопів
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто змогло зекономити 532 мільйони гривень саме завдяки прозорості закупівель і створенню належної конкуренції. Електронна платформа дає змогу учасникам із різних куточків України брати участь у закупівлях, що впливає на зниження ціни.

 

Володимир Прокопів

заступник міського голови — секретар Київради:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні (вул. Інституцька, 3) з'явиться Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності. Земельна комісія КМР нині одноголосно підтримала рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Не має сумнівів, що на тому місці, де пролилася кров героїв, котрі змінили хід історії, має бути меморіал. Ми, наші діти й онуки маємо пам'ятати, кому завдячуємо європейському вектору розвитку України та відмові від диктатури.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

У мерію запрошують на форум громадських проектів міста Києва
До  29 січня 2017 року триває голосування за проекти, подані мешканцями міста в рамках Бюджету участі. Аби кияни могли краще ознайомитися із проектами 21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії (Хрещатик, 36) відбудеться Форум  громадських проектів міста Києва. Під час Форуму автори презентуватимуть власні прое...