EUR: 29.16
USD: 27.42

Майже 70% опитаних "Вечіркою" киян святкують День захисника України

18:20
17.10.2016
Майже 70% опитаних "Вечіркою" киян святкують День захисника України

День захисника України уже третій рік поспіль святкують на Покрови, 14 жовтня, І хоча свято нове, і призначене начебто "згори", воно дуже швидко прижилося. Цього дня у столиці  було чимало цікавих подій на будь який смак, у яких брали активну участь кияни. "Вечірка" на своєму сайті провела опитування, як саме читачі планували відзначати День захисника України.

Майже 70% у той чи інший спосіб відзначали: 14% збиралися піти на мітинг чи концерт приурочений до цього свята; привітати усіх знайомих чоловіків і жінок, які служать у війську планували - 27%;  ще 13 %  - самі хотіли влаштувати свято; 15 % висловили бажання взяти участь у благодійній акції на підтримку війська і військових. А 31 % зізналися, що не відзначають цього свята.

Нагадаємо, навіть якщо Вам не вдалося долучитися до святкувань у центрі міста, "Вечірка" підготувала чимало цікавих фоторепортажів.

221
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.