EUR: 29.16
USD: 27.42

Лише 11% киян були готові взяти участь у акціях протесту на День Гідності та Свободи

12:45
22.11.2016
Лише 11% киян були готові взяти участь у акціях протесту на День Гідності та Свободи

21 листопада українці відзначили День Гідності та Свободи - третю річницю початку Революції Гідності. До цієї дати було приурочено чимало заходів та урочистостей. "Вечірка" поцікавилася у своїх читачів, чи планували вони святкувати цей день, і як саме.

50% із наших читачів, які взяли участь в опитуванні, не святкуватимуть, бо на їхню думку Майдан не досяг своїх цілей. 11% були готові до акцій протесту.  20% зазначили, що обов'язково святкуватимуть вказавши, що цей день є важливим день для нашої історії. 9% планували привітати всіх знайомих, які підтримували Майдан, і ще 10 % повідомили, що прийдуть на Майдан, аби запалити лампадку  - пом'янути героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, що 21 листопада сотні киян прийшли на Алею героїв Небесної Сотні аби запалити лампадки, а увечері на Майдані відбувся мітинг. Безлади, які спробували влаштувати представники правих сил, закінчилися битими склом для відділення одного з банків.

197
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.