EUR: 29.16
USD: 27.42

«Київпастранс» роздає подарунки за креативні привітання

13:47
05.12.2016
«Київпастранс» роздає подарунки за креативні привітання

З нагоди 15-річчя комунальне підприємство «Київпастранс» проводить конкурс «Привітай КП «Київпастранс» з Ювілеєм!». 

15 переможців стануть власниками проїзних квитків на січень 2017 року для проїзду в автобусі, тролейбусі, трамваї; ювілейних чашок та  конвертів з погашеними марками у корпоративному стилі КП «Київпастранс», якщо привітають  підприємство з днем народження. 

Конкурс діє з 5 по 22 грудня 2016 року.

Умови конкурсу: 
1.Будь чи стань прихильником КП "Київпастранс" у Facebook (тисни "Подобається" на www.fb.com/Kyivpastrans).
2. Напиши своє привітання в коментарях до цієї публікації на сторінці КП «Київпастранс» у FB.
3. Поділись публікацією з умовами акції у хроніці особистого профілю. 
Критерії оцінювання: творчість, оригінальний стиль та грамотність.

Представники КП "Київпастранс" визначать п’ятнадцять переможців конкурсу, котрі отримають  подарунки. Оголошення переможців відбудеться 23 грудня 2016 року . 

Отримати свій виграш можна з 26 по 29 грудня 2016 року (з 9:00 до 17:30)  за адресою: м. Київ, Набережне шосе, 2 за умови наявності посвідчення особи.

Нагадаємо, що Київпастранс шукає юних гонщиків.

170
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

У мерію запрошують на форум громадських проектів міста Києва
До  29 січня 2017 року триває голосування за проекти, подані мешканцями міста в рамках Бюджету участі. Аби кияни могли краще ознайомитися із проектами 21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії (Хрещатик, 36) відбудеться Форум  громадських проектів міста Києва. Під час Форуму автори презентуватимуть власні прое...