EUR: 28.61
USD: 26.97

Кияни побачать скульптури з цукру і навчаться їх будувати

16:56
19.09.2016
Кияни побачать скульптури з цукру і навчаться їх будувати

У четвер 22 вересня, о 19:00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує на відкриття інтерактивної скульптурної інсталяції "Цукрова демократія".

Ірландські митці Брендан Джеймісон та Марк Ревелз, які протягом останніх трьох років будували цукрові скульптури у Centre Pompidou (Париж), Tate Modern (Лондон), 798 Art District (Пекін) та інших арт-центрах світу, створили у Києві інсталяцію з цукру, в центрі якої модель київського Будинку вчителя та супрематичні архітектони Казимира Малевича.

Проект "Цукрова демократія" відсилає до історії української архітектури: у центрі інсталяції знаходиться модель Будинку вчителя у Києві, виконана з кубиків цукру. Довкола моделі Будинку учителя розташуються цукрові споруди, інспіровані супрематичними архітектонами Казимира Малевича. Починаючи з 22 вересня, інсталяцію буде відкрито для всіх відвідувачів, які зможуть збудувати власні конструкції або доповнити вже існуючі, створюючи таким чином гібридну архітектуру.

На відкритті всі відвідувачі матимуть нагоду разом із Бренданом Джеймісоном і Марком Ревелзом збудувати власні споруди з цукру. У грайливий та невимушений спосіб проект "Цукрова Демократія" оспівує силу колективної співпраці та заохочує всіх глядачів долучитися до її створення, незалежно від віку, статі, культури або національності.

Відкриття відбудеться за адресою: вулиця Набережно-Лугова 8, другий поверх.
Вхід на виставку безкоштовний.
Вона буде працювати до 30 жовтня.

437
Віталій Кличко
Ілля Сагайдак
Володимир Бондаренко

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Сьогодні у нас приємна подія. Ми вшановуємо наших сучасних героїв. Для мене велика честь вручити вищі державні нагороди людям, які є прикладом сили духу і боротьби за гідне майбутнє нашої країни

Ілля Сагайдак

заступник голови КМДА:

Київ планує отримати технічно-економічне обґрунтування проекту «Tram-Train». Цей проект дозволить з’єднати швидкісним сполученням лівобережні житлові масиви та адміністративно-ділове ядро міста. Попит на «Tram-Train» становить близько 240 тисяч пасажирів на добу. Загальна протяжність лінії складе 37,2 км, із яких 14,7 км – інфраструктура швидкісного трамваю. Решта – залізниці». Лінія включатиме два маршрути: «Милославська» – «Північна», та «Дарниця» – «Кільцева дорога». Обидва – через Дарницький залізничний міст.

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Безпека на вулицях нашого міста – це наша загальна справа. У нас є необхідність допомогти правоохоронцям, аби рівень вуличної злочинності знизився. Закликаю активних киян, які бажають захищати від злочинців свій дім, вулицю, район, місто приєднуватися до «Муніципальної варти». Я нагадаю, найбезпечнішими наші вулиці були в лютому-березні 2014 року, коли кияни вийшли на їхній захист. Сьогодні ми можемо допомогти підтримати лад на вулицях столиці

Вікенд киянина на 25 та 26 лютого
Ось закінчилася зима. Ну, майже... Провожатимемо її веселим святом Колодія або Масницями, які влаштовують мало не в кожному міському парку. А для тих, хто полюбляє спокійніші форми відпочинку - великий вибір презентацій, виставок та концертів. До речі, на території заповідника Бабин Яр відкриють пам’ятник поетесі Олені Телізі. ...