EUR: 29.16
USD: 27.42

Кияни готові заради благодійності бігати у негоду але не стояти у пробках

10:35
12.10.2016
Кияни готові заради благодійності бігати у негоду але не стояти у пробках

 Цієї неділі у столиці відбувся 7-й Київський міжнародний марафон – «Wizz Air Kyiv City Marathon 2016». Ні дощ зі шквальним вітром, який часом перетворювався на зливу, ні прохолодна погода не стали на заваді наймасштабнішій біговій події року. Більше 6600 спортсменів та любителів з 50 країн світу вийшли у неділю на старти своїх дистанцій. На сайті "Вечірки" ми запитали киян, що у цій події для них найважливіше?

19% відповіли, що найважливіше - зібрати кошти на благодійність. Для 17%  те, що зберуть кошти на благодійність, для 20% те, що марафон- міжнародний, і покращує імідж міста. 16% вважають, що такі заходи чудово згуртовують людей довкола спільної мети, але найбільше респондентів - аж 28% зазначили, що такі марафони спричиняють колапс у центрі міста.

Нагадаємо, маршрут марафонської дистанції в одне коло пролягав центром Києва. Він починався з Хрещатика, далі учасники бігли повз Києво-Печерську Лавру, музей Великої Вітчизняної війни, Михайлівській собор та інші мальовничі місця Києва. За домовленістю зі столичною міською адміністрацією, вулиці, якими проходив маршрут забігу, були перекриті «хвилеподібно», щоб дотриматися балансу між потребами бігунів та графіком руху міського транспорту.

Найстаршому учаснику Київського марафону 75 роки, це Олег Шетанков, що пробіг дистанцію у 42,195 км, а найстаршою учасницею серед усіх дистанцій стала вісімдесятирічна Алла Рекка. Віталій Кличко також приєднався до Київського марафону.

242
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.