EUR: 29.28
USD: 27.33

Керівництво Даринку спростувало інформацію про пожежу

09:27
26.12.2016
Керівництво Даринку спростувало інформацію про пожежу

Нещодавно керівництво Даринку  звернулося до ЗМІ з проханням підкреслити, що пожежа сталася не на території центру торгівлі, а на складах секонд-хенду, які  не мають жодного відношення до ринку. 

За словами піар-директора ринку Олени Яковенко, інформація про пожежу на території центру торгівлі Даринок від 25.12.2016 року є не достовірною, оскільки займання сталося біля станції метро «Лісова» на території, що знаходиться в істотному віддаленні від Даринку (перетин вулиці Мурманській та Попудренка) і не є його структурним підрозділом даного об'єднання.

Таким чином, територія самого  Даринку не постраждала і всі відвідувачі знаходяться в абсолютній безпеці.

Нагадаємо, на Лісовій сталася пожежа .

1421
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

У мерію запрошують на форум громадських проектів міста Києва
До  29 січня 2017 року триває голосування за проекти, подані мешканцями міста в рамках Бюджету участі. Аби кияни могли краще ознайомитися із проектами 21 січня об 11:00 у Колонній залі мерії (Хрещатик, 36) відбудеться Форум  громадських проектів міста Києва. Під час Форуму автори презентуватимуть власні прое...