EUR: 29.28
USD: 27.33

Керівника «Київтранспарксервісу» чекає покарання за побиття співробітника

08:45
14.12.2016
Керівника «Київтранспарксервісу» чекає покарання за побиття співробітника

Ситуація із побиттям співробітника КП «Київтранспарксервіс» Євгена Сагуйченка заступником керівника цього підприємства Святославом Мельником потребує додаткової перевірки, і якщо факт буде підтверджено – винного чекає відповідне покарання. Так вважає в.о. голови КМДА Геннадій Пліс, інформує сайт КМДА.

– Ми підготували відповідне доручення про спеціальну перевірку наведених фактів. Матеріали цієї перевірки мають бути направлені до правоохоронних органів. У випадку, якщо факт побиття підтвердиться, чиновника найімовірніше чекає звільнення, – підкреслив Геннадій Пліс.

За його словами, фахівці розпочнуть перевірку дій заступника керівника «Київтранспарксервісу» Святослава Мельника. Про її результати інформуватимуть міського голову.

– Так, якщо буде підтвердження агресивної поведінки – посадовця можуть звільнити, але рішення про це прийматиме мер, і воно буде спиратися на дані спецперевірки, – наголосив Геннадій Пліс.

Нагадаємо, у ЗМІ поширилася інформація про факт побиття співробітника КП «Київтранспарксервіс» Євгена Сагуйченка виконуючим обов'язки директора  цього підприємства Святослава Мельника, якого призначили на цю посаду минулого місяця.

1537
Володимир Бондаренко
Костянтин Яловий
Дмитро Банас

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Місто закликає киян активніше долучатися до суспільно-політичного життя та брати участь у конкурсах і проектах, оголошених адміністрацією.

Костянтин Яловий

голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики:

– Кожен проект Бюджету участі заслуговує уваги і поваги до тих киян, кому небайдужий розвиток нашого міста, зокрема його екологічний стан. В першу чергу я голосував за проект розвитку та благоустрою парку «Нивки», який передбачає очищення озера, встановлення освітлення та створення нових зон відпочинку з доступом до води. Закликаю всіх приєднуватися до цієї ініціативи та активно підтримувати своїми голосами важливі проекти, адже разом ми зможемо створити сучасне комфортне місто для всіх.

Дмитро Банас

депутат Київської міської ради :

– Кияни подали багато проектів до бюджету участі. Однак здивований, що так мало людей на даний час долучилися до голосування. Хоча це наш перший досвід бюджету участі, новий для нас механізм. Переконаний, що надалі буде більше проектів і більше голосів. Тому закликаю мешканців Києва вдало розподілити 50 мільйонів громадського бюджету. Це чудовий шанс зробити Київ кращим.

В столиці учасники  п’яної бійки розтрощили ресторан
В столичному ресторані il Molino, що знаходиться в Голосіївському районі, сталася жахлива бійка, учасники якої майже вщент рознесли заклад. Про це повідомляє популярний інформаційний портал  dtp.kiev.ua. - Унаслідок п'яної бійки рознесли ресторан. На місці працюють поліція та оперативно-слідча група, - йдеться у повідомленні. По фотографіям з місця події видно, як сильно постраждав інтер...