USD: 27.04
EUR: 29.06

Екологічна катастрофа на Виноградарі

16:27
20.03.2017
Екологічна катастрофа на Виноградарі

На Виноградарі, у Голубому озері відбулась локальна екологічна катастрофа . Протягом останніх днів, у водоймі спостерігається масовий мор риби. Про це повідомляє команда порятунку тварин на своїй сторінці у Facebook.

Наразі, озеро, в якому було більше п’яти видів риби та жаби, знаходиться в критичному стані.

- На даний момент озеро та його берег покритий шаром мертвої риби, а на дні видніють загиблі жаби. Із живих істот є тільки качки, що нещодавно прилетіли, та жуки-плавунці, - коментують активісти.

Повідомляється, що видимих слідів отруйних речовин не виявлено, а ймовірною причиною загибелі риби є занизький рівень води - їй бракує кисню.

Відомо, що з початку 2015 року на озері почали проводити ремонтні роботи: рівень води понизили, викосили весь очерет, перекопали берег та встановили оновлену систему лінійної каналізації. Але, надалі очищення берегів закінчили, а от рівень води не підняли до норми.

Нагадаємо, про рибалку з уловом на 200 тисяч.

473
Володимир Бондаренко
Ганна Старостенко
Віталій Кличко

Володимир Бондаренко

керівник апарату КМДА:

Ми не допустимо зупинки метрополітену, оскільки це підприємство стратегічного значення для Києва. Ми розуміємо, що боргові зобов’язання у міста є, але перш ніж сплачувати 2 млрд грн з кишень киян, ми маємо чітко розібратися в законності або не законності відповідної додаткової угоди. Це принципова позиція міста.

Ганна Старостенко

заступник голови КМДА:

У Києві буде нова зручна та модернізована система прийому дітей у дитсадочки, що значно спрощує процедуру зарахування до них та унеможливлює суб’єктивне втручання будь-кого поза системою. Нова автоматизована черга передбачає самостійне налаштування персонального кабінету та внесення змін без втручання адміністратора, тому батьки мають відповідально поставитись до влаштування дітей у дитсадки і в термін до 1 квітня пройти перереєстрацію на новій платформі

Віталій Кличко

Київський міський голова:

Ми вкладаємо гроші в ремонт доріг, працюємо 24 години на добу. Але не можемо зробити все одномоментно, бо кошти в дороги й інфраструктуру не вкладалися десятками років, об’єкти руйнувалися, тому перебувають у такому поганому стані. Можу сказати, що минулого року ми зробили капітальний ремонт дорожнього покриття на 84-ох вулицях. Цього року плануємо відремонтувати понад 100 доріг

Вечірній Київ засяяв у романтичних вогнях [відео]
Коли Київ огортають сутінки, він набуває справді дивовижної краси! Місто починає виблискувати вогнями, дихати весною і вабити романтичними прогулянками. Саме таким його показав Drone Grand Tour у відео, знятому за допомогою квадрокоптеру. На відео показаний Майдан Незалежності у всій своїй передвесняній чарівності. ...